притисни ентер »

Прилепчанец тешко повреден кога со возилото излетал од патот
Прилепчанец тешко повреден кога со возилото излетал од патот

Прилепчанец тешко повреден кога со возилото излетал од патот

На 16.06.2021 во 17.00 часот на локалниот пат Прилеп – с.Ореовец, патничко возило „санг јонг кајрон“, со прилепски регистарски ознаки, управувано од М.Д.(32) од Прилеп, изгубило контрола и излетало од патот. По незгодата М.Д. бил пренесен во Градската болница Прилеп, каде му биле констатирани тешки телесни повреди. Увид на местото на незгодата извршила

Тешко повреден 32 годишен маж кој со своето возило излетал од патот

Тешко повреден 32 годишен маж кој со своето возило излетал од патот

На 16.06.2021 во 17.00 часот на локалниот пат Прилеп - с.Ореовец, патничко возило „санг јонг кајрон“, со прилепски регистарски ознаки, управувано од М.Д.(32) од Прилеп, изгубило контрола и излетало од патот. По незгодата М.Д. бил пренесен во Градската болница Прилеп, каде му биле констатирани тешки телесни повреди. Увид на местото на незгодата извршила

Изгубил контрола над возилото и излетал од патот- прилепчанец пренесен во болница

Изгубил контрола над возилото и излетал од патот- прилепчанец пренесен во болница

Прилепчанец загубил контрола над возилото и излетал од патот, по што со тешки повреди бил пренесен во болнца. -На 16.06.2021 во 17.00 часот на локалниот пат Прилеп - с.Ореовец, патничко возило „санг јонг кајрон“, со прилепски регистарски ознаки, управувано од М.Д.(32) од Прилеп, изгубило контрола и излетало од патот, велат од МВР. По незгодата М.Д

Прилепчанка тешко повредена откако била удрена од непознато возило

Прилепчанка тешко повредена откако била удрена од непознато возило

На 16.06.2021 во 14.10 часот во Полициската станица Прилеп било пријавено дека во Градската болница Прилеп била донесена Б.С.(79) од Прилеп со тешки телесни повреди здобиени во сообраќајна незгода. Во разговор со полициски службеници таа изјавила дека околу 12.30 часот на 14.06.2021 на ул,,Трајко Сандански“ во Прилеп била удрена од непознато возило,

Прилепчанец тешко повреден, излетал од пат

Прилепчанец тешко повреден, излетал од пат

Прилепчанец тешко повреден, излетал од пат На 16.06.2021 во 17.00 часот на локалниот пат Прилеп – с.Ореовец, патничко возило „санг јонг кајрон“, со прилепски регистарски ознаки, управувано од М.Д.(32) од Прилеп, изгубило контрола и излетало од патот. -По незгодата М.Д. бил пренесен во Градската болница Прилеп, каде му биле констатирани тешки телесни

Cooбpaќajнa нeзгoдa нa пaтoт Прилеп-с.Ореовец: Co aвтoмoбил излeтaл oд пaтoт, вoзaчoт ce здoбил co тeшки пoвpeди..

Cooбpaќajнa нeзгoдa нa пaтoт Прилеп-с.Ореовец: Co aвтoмoбил излeтaл oд пaтoт, вoзaчoт ce здoбил co тeшки пoвpeди..

На 16.06.2021 во 17.00 часот на локалниот пат Прилеп – с.Ореовец, патничко возило „санг јонг кајрон”, со прилепски регистарски ознаки, управувано од М.Д.(32) од Прилеп, изгубило контрола и излетало од патот. По незгодата М.Д. бил пренесен во Градската болница Прилеп, каде му биле констатирани тешки телесни повреди. Увид на местото на незгодата извршила

79-годишна жена повредена во сообраќајка во Прилеп

79-годишна жена повредена во сообраќајка во Прилеп

Вчера во 14.10 часот во Полициската станица Прилеп било пријавено дека во Градската болница Прилеп била донесена Б.С.(79) од Прилеп со тешки телесни повреди здобиени во сообраќајна незгода. Вчера во 14.10 часот во Полициската станица Прилеп било пријавено дека во Градската болница Прилеп била донесена Б.С.(79) од Прилеп со тешки телесни повреди здобиени

Прилепчанка била удрена од возило

Прилепчанка била удрена од возило

Вчера во 14.10 часот во Полициската станица Прилеп било пријавено дека во Градската болница Прилеп била донесена Б.С.(79) од Прилеп со тешки телесни повреди здобиени во сообраќајна незгода. -Во разговор со полициски службеници таа изјавила дека околу 12.30 часот на 14.06.2021 на ул,,Трајко Сандански“ во Прилеп била удрена од непознато возило, но не

Прилепчанка тешко повредена, била удрена од непознато возило

Прилепчанка тешко повредена, била удрена од непознато возило

Прилепчанка тешко повредена, била удрена од непознато возило На 16.06.2021 во 14.10 часот во Полициската станица Прилеп било пријавено дека во Градската болница Прилеп била донесена Б.С.(79) од Прилеп со тешки телесни повреди здобиени во сообраќајна незгода. -Во разговор со полициски службеници таа изјавила дека околу 12.30 часот на 14.06.2021 на ул,,Трајко

Прилепчанка тeшko пoвpeдeнa вo cooбpaќajнa нeзгoдa – билa yдpeнa oд нeпoзнaтo вoзилo

Прилепчанка тeшko пoвpeдeнa вo cooбpaќajнa нeзгoдa – билa yдpeнa oд нeпoзнaтo вoзилo

На 16.06.2021 во 14.10 часот во Полициската станица Прилеп било пријавено дека во Градската болница Прилеп била донесена Б.С.(79) од Прилеп со тешки телесни повреди здобиени во сообраќајна незгода. -Во разговор со полициски службеници таа изјавила дека околу 12.30 часот на 14.06.2021 на ул,,Трајко Сандански“ во Прилеп била удрена од непознато возило,