притисни ентер »

Тенисерка доби грозоморни пораки после пораз
Тенисерка доби грозоморни пораки после пораз

Тенисерка доби грозоморни пораки после пораз

Каролин нападната со погрдни зборови, клетви и закани. Франуската тенисерка, Каролин Гарсија, после поразот од Фиона Феро на турнирот во Санкт Петербург, на социјалните мрежи добила еден куп ужасни пораки. Дали станува збор за разочарани обложувачи кои чекале нејзина победа засега не е познато, но содржината на пораките е грозоморна. Од „Ти си најмизерната