притисни ентер »

Дејвид Бекам нашминкан на насловна страница на еден магазин
Дејвид Бекам нашминкан на насловна страница на еден магазин

Дејвид Бекам нашминкан на насловна страница на еден магазин

На наслоната страница на еден странски магазин се појави некогашниот фудбалер Дејвид Бекам кој на своето лице има шминка. Дејвид и Викторија Бекам на своите профили на социјалните мрежи ја споделија насловната страница од магазинот. Бекам и овој пат доби многу позитивни коментари, а пофалби доби и за зелената сенка околу очите. „Одлично му стои оваа

Викторија и Дејвид Бекам совршено модно ускладени

Викторија и Дејвид Бекам совршено модно ускладени

Познатата двојка Викторија и Дејвид Бекам неодамна беа на вечера што ја организираше магазинот „GQ“ и уште еднаш успеа да го привлече вниманието на медиумите. Нема сомнение дека нивните модни комбинации се беспрекорни. Викторија се појави во совршени тегет панталони со висок струк, кои ги искомбинира со кошула во истата нијанса. Кошулата ја прават

И ова е можно: Дејвид Бекам нашминкан на насловната на магазин!

И ова е можно: Дејвид Бекам нашминкан на насловната на магазин!

Денес е речиси вообичаено да се види маж нашминкан, но Дејвид Бекам е веројатно последниот маж кој би можеле да го замислите на таков начин. За потребите на магазинот „Love“, тој се фотографирал со зелена сенка на очите. Дејвид на фотографијата носи кошула и бело сако, а бојата на сенката за очи усогласена е со неговите тетоважи на вратот. Откако магазинот