притисни ентер »

Први „тизери“ на електричниот Hyundai Ioniq 5
Први „тизери“ на електричниот Hyundai Ioniq 5

Први „тизери“ на електричниот Hyundai Ioniq 5

Преоизводителот на автомобили од Кореја, Hyundai откри неколку фотографии и видео за својот подбренд Ioniq и моделот 5, кој треба да ја доживее својата премиера наскоро… Hyundai Ioniq 5 следниот месец ќе има официјална премиера, а кармејкерот од Кореја објави неколку тизери кои откриваат доста за да добиеме претстава што можеме да очекуваме. Се знае

Hyundai ги објави првите тизери за Ioniq 5

Hyundai ги објави првите тизери за Ioniq 5

Корејскиот производител Hyundai откри неколку фотографии и видео за својот подбренд Ioniq и моделот 5, кој треба да ја доживее својата премиера наскоро Hyundai Ioniq 5 следниот месец ќе ја доживее својата официјална премиера, а корејскиот производител сега објави неколку тизери кои откриваат доста за да добиеме претстава што можеме да очекуваме. Веќе

Hyundai објави тизери за електричниот SUV Ioniq 5

Hyundai објави тизери за електричниот SUV Ioniq 5

Компанијата Hyundai објави тизери за електричниот SUV кој ќе биде претставен во февруари. Се работи за моделот Ioniq 5 кој Hyundai го најавува со 3 нови тизери. Автомобилот е базиран на новата E-GMP платформа и изгледа поатрактивно во однос на актуелниот хетчбек. Автомобилот има индивидуални светлосни елементи на предната и на задната страна. На предната