притисни ентер »

Се сеќавате ли на шок фустанот на Лепа Брена кој пред 3 недели го шокираше Балканот? Најдобрата модна блогерка на светот го носеше истиот и никој не се пожали
Се сеќавате ли на шок фустанот на Лепа Брена кој пред 3 недели го шокираше Балканот? Најдобрата модна блогерка на светот го носеше истиот и никој не се пожали

Се сеќавате ли на шок фустанот на Лепа Брена кој пред 3 недели го шокираше Балканот? Најдобрата модна блогерка на светот го носеше истиот и никој не се пожали

Една од највлијателните модни блогерки во светот, Леони Хане, вчера се појави на ревијата на Скиапарели во предизвикувачко, необично издание кое е невозможно да остане незабележано! Убавата Германка избра фустан со потписот на овој луксузен бренд, а се работи за краток црн фустан со долги ракави на кој со златни конци е исцртана силуетата на голо женско

ФОТО | Најпознатата модна инфлуенсерка го облече „голиот“ фустан на Лепа Брена

ФОТО | Најпознатата модна инфлуенсерка го облече „голиот“ фустан на Лепа Брена

ФОТО | Најпознатата модна инфлуенсерка го облече „голиот“ фустан на Лепа Брена Р.М. Пред 4 минути Фото: Профимедиа / Принтскрин - Инстаграм Една од највлијателните жени во светот на модата, германската инфлуенсерка Леони Хане , беше гостинка на шоуто на „Schiaparelli“  на Модната недела во Париз. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Секако,