притисни ентер »

Некогаш беше успешен банкар, а денес жените плаќаат по 6.000 долари за една вечер со него
Некогаш беше успешен банкар, а денес жените плаќаат по 6.000 долари за една вечер со него

Некогаш беше успешен банкар, а денес жените плаќаат по 6.000 долари за една вечер со него

Џејмс Рајан имал успешна кариера како банкар, но се откажал од неа за да ѝ се посвети на работата во која ужива, односно да биде жиголо. Идејата ја добил од повеќе девојки, кои и самите тие се занимаваат со ескорт па денес на жените за дружење им наплаќа од 400 до 6.000 долари за вечер. 31 годишниот Џејмс од Сиднеј со оваа работа се занимава веќе 6

Ова е мајката на третото дете на Овен Вилсон!

Ова е мајката на третото дете на Овен Вилсон!

Кога станува збор за добра комедија, Овен Вилсон е миленик на јавноста. Но во неговиот приватен живот во моментов, ситуацијата е поинаква. Минатиот месец актерот стана татко по трет пат, откако Варуни Вонгсвиратес, со која актерот повремено се забавувал повеќе од пет години на свет донесе женско бебе. Од предходните врски, Овен има двајца синови. Иако

10 црни парчиња што секоја жена треба да ги има: Класичната елеганција никогаш не излегува од мода!

10 црни парчиња што секоја жена треба да ги има: Класичната елеганција никогаш не излегува од мода!

Кога не знаете што да облечете, слободно потпрете се на црната боја. Со неа не можете да погрешите. Колку што е сериозна толку е и елегантна, а може да биде и секси и спортска. Сè зависи од тоа како ќе ја искомбинирате, кои парчиња ќе ги одберете и со какви детали ќе ја надополните. Без разлика каков е вашиот стил, секоја жена треба да има барем по