притисни ентер »

Бонд 25: Открива ли трејлерот кој ќе го наследи Даниел Крег?
Бонд 25: Открива ли трејлерот кој ќе го наследи Даниел Крег?

Бонд 25: Открива ли трејлерот кој ќе го наследи Даниел Крег?

Конечно е објавен долгоочекуваниот трејлер за „No Time To Die“, последниот во кој Даниел Крег го отелотворува Џејмс Бонд. Во најавите, го гледаме Рами Малек во улога на главниот негативец, но и актерката Лашана Линч во улога на нов агент . Списанието „Wired“ ја наведува можноста дека е откриено дека таа можеби е новиот агент 007 откако Крег ќе ја напушти

Пристигна трејлерот за новиот Бонд: Открива ли кој би можел да го наследи Крег?

Пристигна трејлерот за новиот Бонд: Открива ли кој би можел да го наследи Крег?

Крег за последен пат го игра Џејмс Бонд, а еве кој би можел да го наследи. Конечно е објавен долгоочекуваниот трејлер за филмот „No Time To Die “, последниот во кој улогата на Џејмс Бонд ќе ја толкува Даниел Крег. Во најавата го гледаме Рами Малек кој го глуми главниот негативец , но и новата агентка која ја игра актерката Лашана Линч . Магазинот „Wierd“

Објавен првиот трејлер за „No Time To Die“

Објавен првиот трејлер за „No Time To Die“

Официјално е објавен првиот трејлер за новиот филм за агентот 007, „No Time To Die“, кој е последен дел во кој Даниел Крег се појавува во улогата на Џејмс Бонд. Тој досега го екранизираше Бонд во „Casino Royale“, „Quantum of Solace“, „Skyfall“ и „Spectre“. Режисер е Кери Фукунага, кој стои зад првата сезона на „True Detective“ и лимитираната серија

Прв трејлер за новиот Бонд, „No Time To Die“

Прв трејлер за новиот Бонд, „No Time To Die“

Официјално е објавен првиот трејлер за новиот филм за агентот 007, „No Time To Die“, кој е последен дел во кој Даниел Крег се појавува во улогата на Џејмс Бонд. Тој досега го екранизираше Бонд во „Casino Royale“, „Quantum of Solace“, „Skyfall“ и „Spectre“. Режисер е Кери Фукунага, кој стои зад првата сезона на „True Detective“ и лимитираната серија

Излезе првиот трејлер за новиот Бонд

Излезе првиот трејлер за новиот Бонд

Официјално е објавен првиот трејлер за новиот филм за агентот 007, „No Time To Die“, кој е последен дел во кој Даниел Крег се појавува во улогата на Џејмс Бонд. Тој досега го екранизираше Бонд во „Casino Royale“, „Quantum of Solace“, „Skyfall“ и „Spectre“. Режисер е Кери Фукунага, кој стои зад првата сезона на „True Detective“ и лимитираната серија

Прв трејлер за новиот Бонд филм: Адреналинска акција на највисоко ниво

Прв трејлер за новиот Бонд филм: Адреналинска акција на највисоко ниво

Прв трејлер за новиот Бонд филм: Адреналинска акција на највисоко ниво Објавен е трејлерот за најновиот филм во франшизата за Џејмс Бонд „No Time to Die“. Даниел Крег по петти пат го глуми британскиот таен агент 007. Тој потврди дека ова е последно продолжение во кое ќе го игра Џејмс Бонд и дека е време да го замени некој помлад. Во новиот филм, Бонд

Даниел Крег го надмина стилот на Џејмс Бонд

Даниел Крег го надмина стилот на Џејмс Бонд

Британскиот актер се појави на премиерата на Knives Out’ во костумот Диор и резултатот го оправда. Даниел Крег се нашол на листата на најмодерните мажи благодарение на својот секогаш беспрекорен изглед и избор на гардероба, баш како што му доликува на агентот во службата на Нејзиното Височество. View this post on Instagram Daniel Craig proves that

Даниел Крег последен пат го глуми Џејмс Бонд

Даниел Крег последен пат го глуми Џејмс Бонд

Британскиот актер Даниел Крег (51) откри дека неговата улога во „Бонд 25: Не е време да се умре“ е исто така последна во серијалот за најпознатиот таен агент во светот. Објавено е прво видео за трејлерот, кој се очекува да излезе оваа недела. Лицето на негативецот, кој го игра Рами Малек (38), е скриено со маска зад заматено стакло. Официјалниот трејлер

Даниел Крег последен пат го глуми Џејмс Бонд

Даниел Крег последен пат го глуми Џејмс Бонд

Британскиот актер Даниел Крег (51) откри дека неговата улога во „Бонд 25: Не е време да се умре“ е исто така последна во серијалот за најпознатиот таен агент во светот. Објавено е прво видео за трејлерот, кој се очекува да излезе оваа недела. Лицето на негативецот, кој го игра Рами Малек (38), е скриено со маска зад заматено стакло. Официјалниот трејлер

Даниел Крег последен пат го глуми Џејмс Бонд

Даниел Крег последен пат го глуми Џејмс Бонд

Британскиот актер Даниел Крег (51) откри дека неговата улога во „Бонд 25: Не е време да се умре“ е исто така последна во серијалот за најпознатиот таен агент во светот. Објавено е прво видео за трејлерот, кој се очекува да излезе оваа недела. Лицето на негативецот, кој го игра Рами Малек (38), е скриено со маска зад заматено стакло. Официјалниот трејлер