притисни ентер »

Белата боја е ин ова лето: Најубавите модни комбинации
Белата боја е ин ова лето: Најубавите модни комбинации

Белата боја е ин ова лето: Најубавите модни комбинации

Белата боја е хит уште од минатата зима. Модните блогерки ја поминаа зимата во бели чизми и капути, пролетта ја обележаа со белите патики и предимензиоирани бели кошули, а за летото избраа белите фустани, здолништа и панталони. Како да ги комбинирате, погледнете ја галеријата

Летни аутфити инспирирани од француска блогерка – како да изгледате стилски во едноставни комбинации?

Летни аутфити инспирирани од француска блогерка – како да изгледате стилски во едноставни комбинации?

Француска блогерка со индиско потекло има Инстаграм профил како модна разгледница – инспирирајте се и изгледајте стилски во секоја летна комбинација. Ако знаете како да ги комбинирате, и обичните парчиња облека може да изгледаат стилски. Комбинација во една или две бои може да изгледа отмено и елегантно, а да се чувствувате удобно и лесно во топлите

Ана Ивановиќ во неодолива црно-бела комбинација: Поранешната тенисерка изгледа беспрекорно

Ана Ивановиќ во неодолива црно-бела комбинација: Поранешната тенисерка изгледа беспрекорно

Ана Ивановиќ, со последните неколку објави на Инстаграм, воодушеви многу следбеници. Убавата поранешна тенисерка направи микс од неколку стилови, но ја задржа комбинацијата монохроматската комбинција. Таа е сопруга на фудбалерот Бастијан Швајнштајгер и сподели интересни модни инспирации со фановите на нејзиниот профил. За првиот стајлин кој го сподели,