притисни ентер »

Фудбалерот на Марсеј, Рами, ужива покрај Памела Андерсон
Фудбалерот на Марсеј, Рами, ужива покрај Памела Андерсон

Фудбалерот на Марсеј, Рами, ужива покрај Памела Андерсон

Памела Анндерсон беше секс бомба во деведесетите. Мажите воздивнуваа кога ќе ја видеа во  серијата „Чувари на плажата“ која тогаш беше хит. Поминаа многу години а Памела се уште е привлечна. Сега има 52 години и е во врска со фудбалерот на Марсеј, Адил Рами. По завршувањето на сезоната тие отпатуваа на одмор во Лос Анџелес и папараците ги фатија како