притисни ентер »

Пролетен “must have” – розови патики
Пролетен “must have” – розови патики

Пролетен “must have” – розови патики

Пролетната сезона ја сакаме од повеќе причини. Природата се расцветува, облеката е полесна и конечно можеме да уживаме во омиленте патики. Годините со потполно бели патики се позади нас, а пролетта пред нас и летото ќе ги одбележат модели со розови нијанси. “Haze Coral” моделот изработен од нежен антилоп во розе боја ќе доминира оваа сезона. На популарната