притисни ентер »

Најплатената спортистка позира во бикини и шокира со коментари
Најплатената спортистка позира во бикини и шокира со коментари

Најплатената спортистка позира во бикини и шокира со коментари

22-годишната најплатена спортистка во светот и победничката на УС Опен 2018 и Австралија опен 2019 го направи она што го прават сите 23-годишници - објави фотографија во бикини. View this post on Instagram sunnyyyyyy A post shared by 大坂なおみ 🇭🇹🇯🇵🇺🇸 (@naomiosaka) on Jul 7, 2020 at 8:02am PDT Набргу забележала дека луѓето пишуваат за истата работа