притисни ентер »

Фотографите сакале да ја тргнат Антонела од кадарот, Меси се налути и ја повлече
Фотографите сакале да ја тргнат Антонела од кадарот, Меси се налути и ја повлече

Фотографите сакале да ја тргнат Антонела од кадарот, Меси се налути и ја повлече

Аргентинскиот фудбалер Лионел Меси ја освои седмата „Златна топка“, сега има две повеќе од Кристијано Роналдо, но овој пат, се согласува фудбалскиот свет, тоа признание отиде во погрешни раце. Роберт Левандовски е тој што овојпат ја заслужи славата, но Аргентинецот очигледно е погламурозна опција од Полјаците. Меси пристигна на гала вечерата во Париз

Побараа од Антонела да се тргне на страна, Меси со еден потег воодушеви

Побараа од Антонела да се тргне на страна, Меси со еден потег воодушеви

Лионел Меси синоќа по седми пат во својата кариера ја доби „Златната топка“ со што стана рекордер по бројот на освоени награди. Свечената церемонија се одржа во Париз, а Аргентинецот дојде со своето семејство. Додека Меси позираше на фоторепортерите, еден од организаторите од неговата сопруга. Антонела побара да се тргне на страна. Сакаа да направат

Побараа од Антонела да се тргне на страна, Меси со еден потег воодушеви

Побараа од Антонела да се тргне на страна, Меси со еден потег воодушеви

Лионел Меси синоќа по седми пат во својата кариера ја доби „Златната топка“ со што стана рекордер по бројот на освоени награди. Свечената церемонија се одржа во Париз, а Аргентинецот дојде со своето семејство. Додека Меси позираше на фоторепортерите, еден од организаторите од неговата сопруга. Антонела побара да се тргне на страна. Сакаа да направат

Побараа од Антонела да се тргне на страна, Меси со еден потег воодушеви

Побараа од Антонела да се тргне на страна, Меси со еден потег воодушеви

Лионел Меси синоќа по седми пат во својата кариера ја доби „Златната топка“ со што стана рекордер по бројот на освоени награди. Свечената церемонија се одржа во Париз, а Аргентинецот дојде со своето семејство. Додека Меси позираше на фоторепортерите, еден од организаторите од неговата сопруга. Антонела побара да се тргне на страна. Сакаа да направат