притисни ентер »

Најсексапилната кошаркарка во светот се сликаше гола во када
Најсексапилната кошаркарка во светот се сликаше гола во када

Најсексапилната кошаркарка во светот се сликаше гола во када

Италијанската кошаркарка Валентина Вињали веќе со години е една од најсексапилните кошаркарки на светот. Иако игра во италијанската втора лига таа е голема ѕвезда во својата земја поради својата манекенска кариера. Оваа 27-годишна девојка на Инстаграм ја следат два милиони луѓе, а сите останаа во шок кога објави фотографија на која се појавува гола

Најсексипилната кошаркарка позираше разголена во када

Најсексипилната кошаркарка позираше разголена во када

Италијанската кошаркарка Валентина Вигнали со години е една од најсекси кошаркарки во светот. Иако игра во италијанската втора лига за Атена Рома, Валентина е одлична ѕвезда во нејзината земја, а на тоа може најдобро да и се заблагодари на нејзината модна кариера, која ја води заедно со кошарката. Оваа 27-годишна убавица на „Instagram“ има два милиони