притисни ентер »

Наскоро пристигнува брендот за убавина - Лејди Гага!
Наскоро пристигнува брендот за убавина - Лејди Гага!

Наскоро пристигнува брендот за убавина - Лејди Гага!

Повеќе од година дена, Лејди Гага го подготвува својот бренд за убавина, а сега за прв пат фановите ќе може да ѕирнат што точно ги очекува. Името на оваа линија за убавина е „House Laboratories“, а во продажба ќе биде од 15 јули. Во продолжение погледнете што точно подготви Лејди Гага. „Последното што му треба на светот е нависти нов бренд за убавина

ејди Гага го лансира својот бјути бренд

ејди Гага го лансира својот бјути бренд

Лејди Гага одлучила после долгото чекање, да ги израдува своите фанови – наскоро нејзиниот козметички бренд ќе биде лансиран! Гага на својот официјален Инстаграм профил објавила фотографија со која го најавува лансирањето на својот бјути бренд, кој се подготвува веќе неколку месеци наназад. Под името „Hause Laboratories“, познатата пејачка ќе продава

Лејди Гага стартуваше производи за убавина кои ќе се продаваат само на Амазон

Лејди Гага стартуваше производи за убавина кои ќе се продаваат само на Амазон

Поп-ѕвездата Лејди Гага во вторникот објави линија на производи за убавина исклучиво за продажба на Амазон, како поттик за козметичкиот бизнис на онлајн почетникот. Брендот, Хаус лаборатории, ќе започне во септември за купувачи во речиси десетина земји, вклучувајќи ги САД, Германија и Јапонија, рече Амазон. Овој потег ја нагласува улогата на најголемиот

Сега е и официјално: Лејди Гага го лансира својот бјути бренд

Сега е и официјално: Лејди Гага го лансира својот бјути бренд

Лејди Гага одлучила после долгото чекање, да ги израдува своите фанови - наскоро нејзиниот козметички бренд ќе биде лансиран! Гага на својот официјален Инстаграм профил објавила фотографија со која го најавува лансирањето на својот бјути бренд, кој се подготвува веќе неколку месеци наназад. Под името „Hause Laboratories“, познатата пејачка ќе продава