притисни ентер »

Вашиот Хороскоп за денес (23.05) сабота
Вашиот Хороскоп за денес (23.05) сабота

Вашиот Хороскоп за денес (23.05) сабота

ОВЕН Генерално сте задоволни со деловната ситуација, денешниот ден ви е многу поволен. Ве очекува исклучително интересно познанство. Ќе се воодушевите од некоја нова личност. Немате проблеми со здравјето. БИК Обврските ви се насобораат и имате впечаток дека не можете сами да излезете на крај со нив. Свесни сте дека ситуацијата помеѓу вас и саканата

Дневен хороскоп за петок, 22 мај 2020 година

Дневен хороскоп за петок, 22 мај 2020 година

ОВЕН Работа: Премногу се потпирате на другите луѓе и не ви е лесно некои работи да ги превземете на себе и сами да ги завршите. Љубов: Ќе запознаете личност која во вас ќе разбуди радозналост, но и чувство на несигурност и страв. Здравје: Хронични проблеми. БИК Работа: Денеска може да донесете пресудни одлуки за вашата иднина. Пред вас е добар ден

Хороскоп за 22 мај: Стрелецот е тажен, рибите се вознемирени

Хороскоп за 22 мај: Стрелецот е тажен, рибите се вознемирени

ОВЕН Премногу се потпирате на други луѓе и не ви е лесно некои обврски да ги преземете и сами да ги завршите. Ќе запознаете личност која во вас ќе ја разбуди љубопитноста, но и чувството за несигурност и страв. Ве мачат хронични проблеми. БИК Денес може да донесете конечна одлука за вашата деловна иднина. Пред вас е добар ден. Се чувствувате се поосамено

Хороскоп за 22 мај: Стрелецот е тажен, рибите се вознемирени

Хороскоп за 22 мај: Стрелецот е тажен, рибите се вознемирени

ОВЕН Премногу се потпирате на други луѓе и не ви е лесно некои обврски да ги преземете и сами да ги завршите. Ќе запознаете личност која во вас ќе ја разбуди љубопитноста, но и чувството за несигурност и страв. Ве мачат хронични проблеми. БИК Денес може да донесете конечна одлука за вашата деловна иднина. Пред вас е добар ден. Се чувствувате се поосамено

Ја мразите личноста со која живеете? Па…тоа е ОК

Ја мразите личноста со која живеете? Па…тоа е ОК

Седум факти за љубовта што треба да ги знаете. Љубовта обично не е едноставна, мора да работите напорно, да ја негувате од ден на ден. Не можете само да бидете со некого и да очекувате работите да работат сами. „Присуството“ сам не е доволно. И, иако секој понекогаш сака љубов „како од бајка“, во животот тоа не се случува. Љубовта бара многу работа

Дневен хороскоп за петок, 22 мај 2020 година

Дневен хороскоп за петок, 22 мај 2020 година

ОВЕН Работа: Премногу се потпирате на другите луѓе и не ви е лесно некои работи да ги превземете на себе и сами да ги завршите. Љубов: Ќе запознаете личност која во вас ќе разбуди радозналост, но и чувство на несигурност и страв. Здравје: Хронични проблеми. БИК Работа: Денеска може да донесете пресудни одлуки за вашата иднина. Пред вас е добар ден

Дневен хороскоп за 22 мај: Ако му верувате на претчувството, ќе избегнете сериозни и тешки ситуаци

Дневен хороскоп за 22 мај: Ако му верувате на претчувството, ќе избегнете сериозни и тешки ситуаци

Овен Вашиот ум денес ќе биде како машина за создавање невообичаени идеи, кои имаат потенцијал да ве издвојат од вашите конкуренти. Не ја потценувајте вашата креативност, туку одушевете ги вашите претпоставени. Кој вели дека мора да ги совладувате препреките? Обидете се да најдете начин да ги заобиколите. Бик Ако му верувате на претчувството, ќе избегнете

Што ви предвидуваат ѕвездите за денес?!

Што ви предвидуваат ѕвездите за денес?!

Што ви предвидуваат ѕвездите за денес?! ОВЕН Премногу се потпирате на други луѓе и не ви е лесно некои обврски да ги преземете и сами да ги завршите. Ќе запознаете личност која во вас ќе ја разбуди љубопитноста, но и чувството за несигурност и страв. Ве мачат хронични проблеми. БИК Денес може да донесете конечна одлука за вашата деловна иднина. Пред

Дневен Хороскоп

Дневен Хороскоп

ОВЕН Премногу се потпирате на други луѓе и не ви е лесно некои обврски да ги преземете и сами да ги завршите. Ќе запознаете личност која во вас ќе ја разбуди љубопитноста, но и чувството за несигурност и страв. Ве мачат хронични проблеми. БИК Денес може да донесете конечна одлука за вашата деловна иднина. Пред вас е добар ден. Се чувствувате се поосамено

Ден како од соништата за Овенот, бројни изненадувања за Близнаците: Дневен хороскоп (22.05.2020)

Ден како од соништата за Овенот, бројни изненадувања за Близнаците: Дневен хороскоп (22.05.2020)

ИЗВОР Скопје24 | мај 22, 2020 ОВЕН Работа: Ви доаѓа значајно подобрување во однос на претходниот ден. Може да се надевате на позитивни пресврти. Љубов: Доколку сте имале проблем во комуникацијата со саканата личност, сега е време се да решите. Здравје: Можна малаксаност. БИК Работа: Немате доволно доверба во соработниците, но и во надредените и ви