притисни ентер »

Фудбалерот на Лацио ја „ќари“ поранешната на Роналдо- ниту тој не можеше да и одолее на сексапилната тетоважа под интимата
Фудбалерот на Лацио ја „ќари“ поранешната на Роналдо- ниту тој не можеше да и одолее на сексапилната тетоважа под интимата

Фудбалерот на Лацио ја „ќари“ поранешната на Роналдо- ниту тој не можеше да и одолее на сексапилната тетоважа под интимата

Фудбалерот на Лацио ја „ќари“ поранешната на Роналдо- ниту тој не можеше да и одолее на сексапилната тетоважа под интимата (ФОТО) Во 2016 година таа беше главна тема во сите светски медиуми бидејќи токму таа ја имаше честа да му стане девојка на Кристијано Роналдо. Станува збор за мисицата Дезире Кордеро на која според пишувањата на шпанските медиуми