притисни ентер »

„Ситни души“: Елена Ристеска објави што мисли за озборувачите

„Ситни души“: Елена Ристеска објави што мисли за озборувачите

фото:instagram Периодов поп-пејачката Елена Ристеска се почесто е тема во медиумите откако ја имаше својата емотивна исповед за ТВ магазинот „Бекстеџ“ каде проговори за тешките моменти од својот живот. Очекувано, потоа се појавија разни наслови, муабети од една до друга крајност, но Елена остана онаква каква што ја познавеме, умерна и сталожена, но