притисни ентер »

Нурмагомедов го уништи Мекгрегор: Ќе живееш со тој срам до крајот на животот!
Нурмагомедов го уништи Мекгрегор: Ќе живееш со тој срам до крајот на животот!

Нурмагомедов го уништи Мекгрегор: Ќе живееш со тој срам до крајот на животот!

Ирскиот чаламџија Конор Мекгрегор, иако загуби во епската битка со Хабиб Нурмагомедов во Лас Вегас во минатата година, без причина реши да го нападне Дагестанецот, но и останатите борби преку социјалните мрежи, но експресно доби одговор од Нурмагомедов, кој практично го „закопа“ со една реченица. Ирецот на Инстаграм се реши да „се отвори“, иако на