притисни ентер »

Се огласи Јелена Карлеуша: Не се разведувам!
Се огласи Јелена Карлеуша: Не се разведувам!

Се огласи Јелена Карлеуша: Не се разведувам!

Јелена Карлеуша открива дека нејзините ќерки Ника и Атина, како и нејзината мајка Дивна, која боледува од рак на белите дробови, тешко ја поднеле приказната дека се разведува од Дишко Тошиќ поради допишување со фудбалерот Огнен Вранеш. Поп ѕвездата за спркиот „Информер“ кажува дека многу ја погодила приказната дека се разведува од нејзиниот сопруг

Карлеуша очајна: Удрија по моите деца и болна мајка! Сакаат да ми го уништат бракот и семејствотото

Карлеуша очајна: Удрија по моите деца и болна мајка! Сакаат да ми го уништат бракот и семејствотото

Приказните кои кренаа голема прашина околу наводнииот крах на бракот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ, не беа удар само на Јелена туку и ва нејзиниот сопруг, ќерките и нејзината болна мајка Дивна. Јелена тврди дека приказната во која разменувала пораки со фудбалерот Огнен Врањеш се тотални глупости, и многу ја боли што нејзиното семејство поминувало

Карлеуша очајна: Удрија по моите деца и болна мајка! Сакаат да ми го уништат бракот и семејствотото

Карлеуша очајна: Удрија по моите деца и болна мајка! Сакаат да ми го уништат бракот и семејствотото

Приказните кои кренаа голема прашина околу наводнииот крах на бракот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ, не беа удар само на Јелена туку и ва нејзиниот сопруг, ќерките и нејзината болна мајка Дивна. Јелена тврди дека приказната во која разменувала пораки со фудбалерот Огнен Врањеш се тотални глупости, и многу ја боли што нејзиното семејство поминувало

„Удрија по моите деца и болната мајка“- Карлеуша кажа што мисли по шпекулациите дека се разведува

„Удрија по моите деца и болната мајка“- Карлеуша кажа што мисли по шпекулациите дека се разведува

Последните неколку дена се почесто се пишува во медиумите дека Карлеуша се разведува, а сега и таа јавно кажа што мисли за тоа. - Многу ме погоди ваква омраза и потребата да ми го уништата бракот и семејството. Удрија по моите деца, мајка ми е болна од рак на белите дробови и тешко го поднесува ова- рекла Јелена и додала дека нејзиниот брак со Душко

Карлеуша очајна: Удрија по моите деца и болна мајка! Сакаат да ми го уништат бракот и семејствотото

Карлеуша очајна: Удрија по моите деца и болна мајка! Сакаат да ми го уништат бракот и семејствотото

ИЗВОР Скопје24 | јануари 11, 2019 Приказните кои кренаа голема прашина околу наводнииот крах на бракот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ, не беше на удар само Јелена туку и нејзиниот сопруг, ќерките и нејзината болна мајка Дивна. Јелена тврди дека приказната во која разменувала пораки со фудбалерот Огнен Врањеш се тотални глупости, и многу ја боли што

Душко Тошиќ првпат се огласи за разводот со Карлеуша. Еве што вели за скандалот

Душко Тошиќ првпат се огласи за разводот со Карлеуша. Еве што вели за скандалот

Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ, наводно, западнаа во сериозна брачна криза, а проблемите во рајот започнаа за време на настапот на пејачката за новогодишната ноќ. Имено, играчот ги нашол пораките на неговиот колега Огњен Вранјес во телефонот на пејачката, по што многу се карале. Јелена и Душко ги негираа информациите на социјалните мрежи

Душко првпат се огласи за разводот од Јелена Карлеуша

Душко првпат се огласи за разводот од Јелена Карлеуша

Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ се во центарот на вниманието со наводната брачна криза која започнала по настапот на пејачката за Нова година. Имено фудбалерот во телефонот на Јелена пронашол пораки од фудбалерот Огнен Врањеш, после што жестоко се скарале. Јелена и Душко со заедничка фотографија објавена на социјалните мрежи демантираа дека

Душко првпат се огласи за разводот од Јелена Карлеуша

Душко првпат се огласи за разводот од Јелена Карлеуша

Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ се во центарот на вниманието со наводната брачна криза која започнала по настапот на пејачката за Нова година. Имено фудбалерот во телефонот на Јелена пронашол пораки од фудбалерот Огнен Врањеш, после што жестоко се скарале. Јелена и Душко со заедничка фотографија објавена на социјалните мрежи демантираа дека

Душко Тошиќ се обратил на јавноста: На никого не сум земал телефон, на никого не сум се заканил

Душко Тошиќ се обратил на јавноста: На никого не сум земал телефон, на никого не сум се заканил

Во јавноста пред два дена одекна како бомба веста дека пеачката Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ се разведуваат. Домашните медиуми бруеле за пораките кои Јелена наводно ги добивала од колега на Душко, Огнен Врањеш, но познатиот пар ги демантирал сите тие наводи. Се пишуваше дека Душко му се заканувал на Врањеш. Сега Душко Тошиќ одлучил да стави

Душко Тошиќ се обратил на јавноста: На никого не сум земал телефон, на никого не сум се заканил

Душко Тошиќ се обратил на јавноста: На никого не сум земал телефон, на никого не сум се заканил

Во јавноста пред два дена одекна како бомба веста дека пеачката Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ се разведуваат. Домашните медиуми бруеле за пораките кои Јелена наводно ги добивала од колега на Душко, Огнен Врањеш, но познатиот пар ги демантирал сите тие наводи. Се пишуваше дека Душко му се заканувал на Врањеш. Сега Душко Тошиќ одлучил да стави