притисни ентер »

Сколс за Ерера: Не може да додаде прецизно на 20 метри, за него нема место во тимот
Сколс за Ерера: Не може да додаде прецизно на 20 метри, за него нема место во тимот

Сколс за Ерера: Не може да додаде прецизно на 20 метри, за него нема место во тимот

Поранешната ѕвезда на Манчестер Јунајтед, Пол Сколс упати критики кон еден од актуелните играчи на „црвените ѓаволи“, Андер Ерера, обвинувајќи го за недостиг на фудбалски квалитети. – Време е да се запрашаме за нивото на фудбалерите во тимот. Што да кажам за играч кој не може да направи прецизно додавање на 20 метри? За него нема место во тимот, треба

Сколс со дрва и камења по Ерера

Сколс со дрва и камења по Ерера

Фудбалерот на Манчестер јунајтед се најде на удар од легендата на тој клуб, особена замерка кон Ерера, Сколс имаше поради едно доста неуспешно проигрување кон Погба, за кое има исто мислење и со Рио Фердидант. Манчестер јунајтед и Арсенал синоќа ремизираа во дербито на Олд Трафорд, играјќи 2-2, но, четирите постигнати погодоци воопшто не ја отсликуваат

Сколс: Ако Ерера не знае да додава, не треба да биде во Манчестер јунајтед

Сколс: Ако Ерера не знае да додава, не треба да биде во Манчестер јунајтед

Пол Сколс не е импресиониран од квалитетот на неколку фудбалери на Манчестер јунајтед, посочувајќи го Андер Ерера, за кого вели дека не треба да биде во тимот ако не знае да комплетира едноставно додавање. Јунајтед двапати се враќаа од гол негатива за 2:2 реми со Арсенал, во еден меч во кој повторно се покажаа слабостите на клубот, кој е на само осмото

Сколс за Ерера: Не може да додаде прецизно на 20 метри

Сколс за Ерера: Не може да додаде прецизно на 20 метри

Поранешната ѕвезда на Манчестер Јунајтед, Пол Сколс упати критики кон еден од актуелните играчи на „црвените ѓаволи“, Андер Ерера, обвинувајќи го за недостиг на фудбалски квалитети. Манчестер, 6 декември 2018 (МИА) – Поранешната ѕвезда на Манчестер Јунајтед, Пол Сколс упати критики кон еден од актуелните играчи на „црвените ѓаволи“, Андер Ерера, обвинувајќи

Сколс распали по повратникот во тимот на Мурињо: Тој не треба да биде дел од Јунајтед

Сколс распали по повратникот во тимот на Мурињо: Тој не треба да биде дел од Јунајтед

Жозе Мурињо ја пофали дефанзивната четворка во неговиот тим на вчерашниот дерби натпревар против Арсенал без разлика на тоа што примија два гола, но исто така нагласи дека најголем проблем на Јунајтед е тоа што едноставно нема самодоверба кога топката е во нивната дефанзивна третина. Паниката во играта во одбраната е нешто што му создава огромен проблем

Сколс го „нападна“ Андер Ерера: Не заслужува да го носи дресот на Манчестер Јунајтед, ако…

Сколс го „нападна“ Андер Ерера: Не заслужува да го носи дресот на Манчестер Јунајтед, ако…

Легендарниот поранешен фудбалер на Манчестер Јунајтед, Пол Сколс, од недела во недела се повеќе ги напаѓа фудбалерите на клубот, а редовна мета е и тренерот, Жозе Мурињо. Овој пат на „тапет“ кај Сколс беше Андер Ерера кој според Англичанецот не одиграл најдобар натпревар против Арсенал. Сколс со остри зборови го „нападна“ Ерера и посочи дека не треба

Сколс го „нападна“ Андер Ерера: Не заслужува да го носи дресот на Манчестер Јунајтед, ако…

Сколс го „нападна“ Андер Ерера: Не заслужува да го носи дресот на Манчестер Јунајтед, ако…

Легендарниот поранешен фудбалер на Манчестер Јунајтед, Пол Сколс, од недела во недела се повеќе ги напаѓа фудбалерите на клубот, а редовна мета е и тренерот, Жозе Мурињо. Овој пат на „тапет“ кај Сколс беше Андер Ерера кој според Англичанецот не одиграл најдобар натпревар против Арсенал. Сколс со остри зборови го „нападна“ Ерера и посочи дека не треба

Сколс со жестока критика: Ако не знае да додава, не може да игра за Манчестер Јунајтед!

Сколс со жестока критика: Ако не знае да додава, не може да игра за Манчестер Јунајтед!

Легендарниот фудбалер на Манчестер Јунајтед, Пол Сколс често пати знае да испрати критики на сметка на Манчестер Јунајтед, а во последно време беше дежурен критичар на Жозе Мурињо. Сега Сколс повторно критикуваше, но овој пат негова мета не беше Мурињо тука играчот за врска, Андер Ерера. Најдобри коефициенти! Играј на BET365 ТУКА! Сколс порача дека