притисни ентер »

Предлог зимски аутфити од блогерката со модно усогласени ќеркички
Предлог зимски аутфити од блогерката со модно усогласени ќеркички

Предлог зимски аутфити од блогерката со модно усогласени ќеркички

Хана е блогерката која стана хит на Инстаграм со фотки од неа и ќерките, облечени во модно усогласени комбинации . Мајката и двете ќеркички редовно објавува фотки од нив низ улиците на Лондон или на светски дестинации, облечени во стилски искомбинирани аутфити. Овојпат издвојуваме зимски аутфити инспирирани од стилското модно трио: М. М. | Црнобело