притисни ентер »

Виц: Развод заради секс
Виц: Развод заради секс

Виц: Развод заради секс

Share Tweet Share Share Email Comments Зошто се разведовте? Ами, заради сексот. Премногу ретко го имавте? Не, премногу често. Само, секој одделно. Advertisements Share Tweet Share Share Email

Виц: Навика

Виц: Навика

Share Tweet Share Share Email Comments Перо збунет го прашува Трпе: – Трпе, стварно ли се разведе од Трпана, па после се ожени со сестра ѝ? – Да, вистина е. – Е зошто бе човече? – Па се навикнав на тештата брат. Advertisements Share Tweet Share Share Email

Виц: Безбедно пливање

Виц: Безбедно пливање

Share Tweet Share Share Email Comments Синчето му вели на таткото: Тато, може да влезам во морето да попливам? Таткото: Какво пливање, бе! Не гледаш колкави бранови има?! Синот: Ами тогаш мама зошто плива? Таткото: Мајка ти има животно осигурување, нека плива. Advertisements Share Tweet Share Share Email

Фантастичната „60-ка“ на Коби и најдобриот проштален натпревар на сите времиња

Фантастичната „60-ка“ на Коби и најдобриот проштален натпревар на сите времиња

Share Tweet Share Share Email Comments Коби Брјант даде многу не само на кошарката туку и на спортот воопшто. Она што го направи тој во неговиот последен натпревар против Јута, кога постигна неверојатни 60 поени, е нешто кое веројатно никој никогаш повторно на таков начин, на таков натпревар, нема да го повтори. После натпреварот одржа и емотивен говор