притисни ентер »

Холивудската актерка доби тегла од Атиџе: Ако сѐ уште не сте го гледател „Медена земја“, одете
Холивудската актерка доби тегла од Атиџе: Ако сѐ уште не сте го гледател „Медена земја“, одете

Холивудската актерка доби тегла од Атиџе: Ако сѐ уште не сте го гледател „Медена земја“, одете

Холивудската актерка Џејми Ли Кертис на Инстаграм се пофали дека добила поклон од Атиџе. -Изненадување. Директно од изворот. Атиџе ми остави тегла. Ветив „Половина за мене, половина за нив“. Во случајот кои се тие „нив“? Најслаткиот подарок и најчистата приказна. Ако сѐ уште не сте го гледале „Медена земја“, одете! – напиша таа под фотографијата со

Холивудска ѕвезда се пофали дека добила подарок од Атиџе

Холивудска ѕвезда се пофали дека добила подарок од Атиџе

Холивудската актерка Џејми Ли Кертис на својот Instagram, на кој ја следат преку два милионa луѓе од цел свет, се пофали дека добила подарок од Атиџе. Изненадување. Директно од изворот. Атиџе ми остави тегла. Ветив „Половина за мене, половина за нив“. Во случајот кои се тие „нив“? Најслаткиот подарок и најчистата приказна. Ако сѐ уште не сте го гледале

Џејми Ли Кертис се пофали дека добила мед од Атиџе ФОТО

Џејми Ли Кертис се пофали дека добила мед од Атиџе ФОТО

Славната актерка е воодушевена од документарецот „Медена земја“, а сега добила и подарок од Атиџе. Холивудската актерка Џејми Ли Кертис беше еден од најгласните поддржувачи на нашата „Медена земја“. Таа, сега, на својот Инстаграм-профил на кој ја следат преку два милиони луѓе од цел свет се пофали дека добила подарок од Атиџе. „Изненадување. Директно

Атиџе и остави подарок: Холивудската актерка и одговори, „Половина за мене, половина за нив“

Атиџе и остави подарок: Холивудската актерка и одговори, „Половина за мене, половина за нив“

Атиџе и остави подарок: Холивудската актерка и одговори, „Половина за мене, половина за нив“ (ФОТО) Холивудската актерка Џејми Ли Кертис на својот Инстаграм на кој ја следат преку два милиони луѓе од цел свет се пофали дека добила подарок од Атиџе. -Изненадување. Директно од изворот. Атиџе ми остави тегла. Ветив „Половина за мене, половина за нив“

Познатата холивудска актерка доби мед од Атиџе: “Најслаткиот подарок и длабока приказна”

Познатата холивудска актерка доби мед од Атиџе: “Најслаткиот подарок и длабока приказна”

Познатата холивудска актерка Џејми Ли Кертис објави фотографија на својот Инстаграм профил која ја израдува македонската јавност. На фотографијата стои тегла со мед и украсна кутија со знакот на “Медена земја”, а во описот Џејми напишала: “Изненадување. Подарок кој продолжува да дарува. Директно од изворот. Мед од медената земја. Атиџе ми остави тегличка

ХОЛИВУДСКА АКТЕРКА ДОБИ ПОДАРОК ОД АТИЏЕ: “Најслаткиот подарок и најчистата приказна”

ХОЛИВУДСКА АКТЕРКА ДОБИ ПОДАРОК ОД АТИЏЕ: “Најслаткиот подарок и најчистата приказна”

Холивудската актерка Џејми Ли Кертис на својот Инстаграм на кој ја следат преку два милиони луѓе од цел свет се пофали дека добила подаpoк од Атиџе. -Изненадување. Директно од изворот. Атиџе ми остави тегла. Ветив „Половина за мене, половина за нив“. Во случајот кои се тие „нив“? Најслаткиот подарок и најчистата приказна. Ако сѐ уште не сте го гледале

Џејми Ли Кертис се пофали – добив тегла мед од Атиџе

Џејми Ли Кертис се пофали – добив тегла мед од Атиџе

-Изненадување. Директно од изворот. Атиџе ми остави тегла. Ветив „Половина за мене, половина за нив“. Во случајот кои се тие „нив“? најслаткиот подарок и најчистата приказна. Ако сѐ уште не сте го гледале „Медена земја“, одете! – напиша таа под фотографијата со подарокот. Уште пред доделувањето на оскарите, Кертис на своите профили на Инстаграм и на

Актерката Џејми Ли Кертис се пофали со подарокот од нашата Атиџе

Актерката Џејми Ли Кертис се пофали со подарокот од нашата Атиџе

Познатата холивудска актерка Џејми Ли Кертис се пофали на својот Инстаграм профил со подарокот од протагонистката од документарниот филм „Медена земја“, нашата Атиџе „Изненадување. Подарок кој продолжува да дарува. Директно од изворот. Мед од медената земја. Атиџе ми остави тегличка. Ветувам ‘половина за мене, половина за нив’. Во овој случај кои се

Атиџе ѝ подари мед на Џејми Ли Кертис

Атиџе ѝ подари мед на Џејми Ли Кертис

Атиџе,  главниот лик во документарниот филм „Медена земја“ ѝ подари тегла мед на холивудската глумица Џејми Ли Кертис. Актерката го покажа подарокот на „Инстарам“. „Изненадување. Подарок кој продолжува да дарува. Директно од изворот. Мед од медената земја. Атиџе ми остави тегличка. Ветувам ‘половина за мене, половина за нив’. Во овој случај кои се

Атиџе ѝ подари мед на Џејми Ли Кертис

Атиџе ѝ подари мед на Џејми Ли Кертис

Атиџе,  главниот лик во документарниот филм „Медена земја“ ѝ подари тегла мед на холивудската глумица Џејми Ли Кертис. Актерката го покажа подарокот на „Инстарам“. „Изненадување. Подарок кој продолжува да дарува. Директно од изворот. Мед од медената земја. Атиџе ми остави тегличка. Ветувам ‘половина за мене, половина за нив’. Во овој случај кои се