притисни ентер »

Груевски со порно ѕвездата Роко Сифреди се забавуваше во Будимпешта
Груевски со порно ѕвездата Роко Сифреди се забавуваше во Будимпешта

Груевски со порно ѕвездата Роко Сифреди се забавуваше во Будимпешта

На официјалната страна на Фејсбук, Budapest Business Party (Бизнис забава Будимпешта) e објавена фотографија на која се гледа експремиерот Никола Груевски во друштво на згодна бринета. На истата забава се има појавено и порно ѕвездата Роко Сифреди. Сифреди е поранешен порно актер, сегашен режисер и продуцент на порно филмови. Засега останува непознато

Груевски со порно ѕвездата Роко Сиферди се забавуваше во Будимпешта

Груевски со порно ѕвездата Роко Сиферди се забавуваше во Будимпешта

На официјалната страна на Фејсбук, Budapest Business Party (Бизнис забава Будимпешта) e објавена фотографија на која се гледа експремиерот Никола Груевски во друштво на згодна бринета. На истата забава се има појавено и порно ѕвездата Роко Сиферди. Сифреди е поранешен порно актер, сегашен режисер и продуцент на порно филмови. Засега останува непознато

Груевски со порно ѕвезда Роко Сиферди се забавуваше во Будимпешта

Груевски со порно ѕвезда Роко Сиферди се забавуваше во Будимпешта

На официјалната страна на Фејсбук, Budapest Business Party (Бизнис забава Будимпешта) e објавена фотографија на која се гледа експремиерот Никола Груевски во друштво на згодна бринета. На истата забава се има појавено и порно ѕвездата Роко Сиферди. Сифреди е поранешен порно актер, сегашен режисер и продуцент на порно филмови. Засега останува непознато

Груевски на бизнис забава во Будимпешта со непозната жена

Груевски на бизнис забава во Будимпешта со непозната жена

Поранешниот премиер, a сегашен азилант во Унгарија, Никола Груевски присуствувал на бизнис забава организирана од „ИТЛ Груп“ во Будимпешта. Груевски на забавата бил во друштво со уште двајца мажи и една девојка. На Фејсбук страницата за бизнис-забавата е објавено дека на неа присуствувале претставници на компании и поканети гости. На оваа страница

На забавата освен Груевски, се беше и порно ѕвездата Роко Сифреди

На забавата освен Груевски, се беше и порно ѕвездата Роко Сифреди

На бизнис забавата во Будимпешта каде се појави поранешниот премиер Никола Груевски, бил и порно актерот Роко Сифреди, што може да се забележи од фотографиите објавени на официјалната Фејсбук страница за овој настан. Роко Сифреди пред четири години најави дека ќе се повлече од порно-индустријата бидејќи се плаши дека ќе ја загуби сопругата. Тој кариерата

На забавата со Груевски бил и порно глумецот Роко Сифреди

На забавата со Груевски бил и порно глумецот Роко Сифреди

На истата забава каде што пред два дена присуствувал експремиерот и азилант во Будимпешта, Никола Груевски, била и познатата светска порно ѕвезда, Италијанецот Роко Сифреди. Станува збор за бизнис настан кој се одржува еднаш во годината, а присуствуваат претставници од голем број унгарски компании и познати ликови од светската естрада, а се одржува

Груевски на бизнис забава во Будимпешта со згодна девојка

Груевски на бизнис забава во Будимпешта со згодна девојка

Груевски на бизнис забава во Будимпешта со згодна девојка Поранешниот премиер, a сегашен азилант во Унгарија, Никола Груевски присуствувал на бизнис забава организирана од „ИТЛ Груп“ во Будимпешта. Груевски на забавата бил во друштво со уште двајца мажи и една девојка. На Фејсбук страницата за бизнис-забавата е објавено дека на неа присуствувале претставници

Груевски со порно ѕвездата Роко Сифреди се забавуваше во Будимпешта

Груевски со порно ѕвездата Роко Сифреди се забавуваше во Будимпешта

На официјалната страна на Фејсбук, Budapest Business Party (Бизнис забава Будимпешта) e објавена фотографија на која се гледа експремиерот Никола Груевски во друштво на згодна бринета. На истата забава се има појавено и порно ѕвездата Роко Сифреди. Сифреди е поранешен порно актер, сегашен режисер и продуцент на порно филмови. Засега останува непознато

Грујо на црвен тепих и журка со порно ѕвезда

Грујо на црвен тепих и журка со порно ѕвезда

Поранешниот премиер Никола Груевски се појави на фотографија на фејсбук, во друштво на поранешната порно ѕвезда и продуцент на порно филмови Роко Сифреди и згодна бринета, објави унгарската 24.ху. Медиумот пишува дека Груевски како бегалец ги ужива сите привилегии, а сличен на него бил и Сифреди, кого пак во Унгарија од Италија го привлекла неговата

Oд една страна длабоко деколте од друга страна порно продуцент?!

Oд една страна длабоко деколте од друга страна порно продуцент?!

Поранешниот премиер Никола Груевски се појави на фотогранија на фејсбук, во друштво на поранешната порно ѕвезда и продуцент на порно филмови Роко Сифреди и згодна бринета, објави унгарската 24.ху. Медиумот пишува дека Груевски како бегалец ги ужива сите привилегии, а сличен на него бил и Сифреди, кого пак во Унгарија од Италија го привлекла неговата