притисни ентер »

Отворање на нов локал во Струмица: Мјау Мјау Coffee To Go
Отворање на нов локал во Струмица: Мјау Мјау Coffee To Go

Отворање на нов локал во Струмица: Мјау Мјау Coffee To Go

Од синоќа на плоштадот во Струмица , спроти бурекчилницата „Бисер“ се отвори нова кафетерија „Мјау Мјау Coffee To Go“, каде ќе можете да вкусите широк избор на кафиња, безалкохолни пијалоци, познати и признаени брендови на топли напитоци со различни вкусови, протеински и енергетски шејк, чоколадни кремови без шеќер... „Мјау Мјау Coffee…

НОВО ВО СТРУМИЦА: На самиот плоштад во градот се отвори ново COFFEE TO GO „Мјау, Мјау“

НОВО ВО СТРУМИЦА: На самиот плоштад во градот се отвори ново COFFEE TO GO „Мјау, Мјау“

Струмичани вечерва добија уште едно ново место за релаксација и уживање! Coffee to go „Mјау,Мјау“ се наоѓа веднаш наспроти споменикот „Гоце Делчев“ на самиот плоштад. Повелете и уживајте во вашето омилено топло чоколадо, кафе, чај или што и да посакате. Тимот на Струмица Денес им посакува многу успех во работењето! Во продолжение погледнете дел од