притисни ентер »

МВР со детали за вчерашната сообраќајка: Тешко повреден 20- годишен скопјанец
МВР со детали за вчерашната сообраќајка: Тешко повреден 20- годишен скопјанец

МВР со детали за вчерашната сообраќајка: Тешко повреден 20- годишен скопјанец

На 10.06.2024 околу 21.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека на бул.„Србија“, Х.Б.(20) од Скопје, управувајќи патничко возило „бмв“ со скопски регистарски ознаки, изгубил контрола над возилото и удрил во столб од улично осветлување. Во несреќата со тешки телесни повреди се здобил возачот констатирани во „Комплекс клиники „Мајка Тереза“. Увид извршила

МВР со детали за вчерашната сообраќајка: Тешко повреден 20- годишен скопјанец

МВР со детали за вчерашната сообраќајка: Тешко повреден 20- годишен скопјанец

На 10.06.2024 околу 21.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека на бул.„Србија“, Х.Б.(20) од Скопје, управувајќи патничко возило „бмв“ со скопски регистарски ознаки, изгубил контрола над возилото и удрил во столб од улично осветлување. Во несреќата со тешки телесни повреди се здобил возачот констатирани во „Комплекс клиники „Мајка Тереза“. Увид извршила

Детали за страотната сообраќајна несреќа во Кисела Вода: Тешко повредено 20 годишно момче

Детали за страотната сообраќајна несреќа во Кисела Вода: Тешко повредено 20 годишно момче

На 10.06.2024 околу 21.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека на бул.„Србија“, Х.Б.(20) од Скопје, управувајќи патничко возило „бмв“ со скопски регистарски ознаки, изгубил контрола над возилото и удрил во столб од улично осветлување. Во несреќата со тешки телесни повреди се здобил возачот констатирани во „Комплекс клиники „Мајка Тереза“. Увид извршила

20-годишник тешко повреден во сообраќајна несреќа синоќа на булеварот Србија

20-годишник тешко повреден во сообраќајна несреќа синоќа на булеварот Србија

Синоќа се случи тeшка сообраќајна незгода на булевар Србија. „На 10.06.2024 околу 21.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека на бул.„Србија“, Х.Б.(20) од Скопје, управувајќи патничко возило „бмв“ со скопски регистарски ознаки, изгубил контрола над возилото и удрил во столб од улично осветлување. Во несреќата со тешки телесни повреди се здобил возачот

Преполовено „БМВ“ во тешка сообраќајка во Скопје

Преполовено „БМВ“ во тешка сообраќајка во Скопје

Синоќа се случи тeшка сообраќајна незгода во скопската населба Кисела Вода, во непосредна близина на стадионот „Цементарница“. Според првичните информации возило марка „БМВ“ кое се движело со неприлагодена брзина изгубило контрола и се забило во метален столб. Екипи на противпожарната бригада во координација со службата на итна медицинска помош интервенираа

Страшна сообраќајка во Кисела Вода, возачот тешко повреден

Страшна сообраќајка во Кисела Вода, возачот тешко повреден

Дваесетгодишен скопјанец е тешко повреден во страотна сообраќајна несреќа која се случила синоќа на булеварот Србија. Полицијата информира дека вчера околу 21.30 часот во СВР Скопје е пријавено дека на булеварот Србија, Х.Б.(20) од Скопје, управувајќи патничко возило  БМВ со скопски регистарски ознаки, изгубил контрола над возилото и удрил во столб

Страшна сообраќајка во Кисела Вода, возачот тешко повреден

Страшна сообраќајка во Кисела Вода, возачот тешко повреден

Дваесетгодишен скопјанец е тешко повреден во страотна сообраќајна несреќа која се случила синоќа на булеварот Србија. Полицијата информира дека вчера околу 21.30 часот во СВР Скопје е пријавено дека на булеварот Србија, Х.Б.(20) од Скопје, управувајќи патничко возило  БМВ со скопски регистарски ознаки, изгубил контрола над возилото и удрил во столб

Страшна сообраќајка во Кисела Вода, возачот тешко повреден

Страшна сообраќајка во Кисела Вода, возачот тешко повреден

Дваесетгодишен скопјанец е тешко повреден во страотна сообраќајна несреќа која се случила синоќа на булеварот Србија. Полицијата информира дека вчера околу 21.30 часот во СВР Скопје е пријавено дека на булеварот Србија, Х.Б.(20) од Скопје, управувајќи патничко возило  БМВ со скопски регистарски ознаки, изгубил контрола над возилото и удрил во столб

[ВИДЕО/ФОТО]: Страшна сообраќајка вечерва во Скопје: Автомобил преполовен откако удрил во бетонски столб

[ВИДЕО/ФОТО]: Страшна сообраќајка вечерва во Скопје: Автомобил преполовен откако удрил во бетонски столб

Тешка сообраќајна незгода се случи вечерва во скопската населба Кисела Вода, во непосредна близина на стадионот „Цементарница“. Според првичните информации возило марка „БМВ“ кое се движело со неприлагодена брзина изгубило контрола и се забило во метален столб, објави „Скопје инфо“. На лице место интервенирале екипи на противпожарната бригада во координација