притисни ентер »

Чуварот на галаксијата доби син, внук на Терминатор
Чуварот на галаксијата доби син, внук на Терминатор

Чуварот на галаксијата доби син, внук на Терминатор

Актерот Крис Прат и Кетрин Шварценегер добија девојче. 30-годишната ќерка на „Терминаторот“ Арнолд Шварценегер го роди своето прво дете, пренесува магазинот „People“. Среќната вест ја потврди и гордиот чичко Патрик Шварценегер кој вечерва изјави за „Entertainment Tonight“ дека неговата сестра и зет се добри. Крис Прат, од бракот со поранешната сопруга

Крис Прат и Кетрин Шварценегер добија ќерка

Крис Прат и Кетрин Шварценегер добија ќерка

На американскиот глумец Крис Прат и писателката Кетрин Шварценегер им се роди ќерка. Тоа прв го објави помалиот брат на Кетрин – Патрик, во изјава за „Ентертејнмент тунајт“. – Тие се чувствуваат одлично. Тукушто ѝ купив мал подарок, изјави Патрик одговарајќи им на репортерите. Прат има син од бракот со глумицата Ана Фарис. На Шварценегер ова ѝ е прво

Шварценегер стана дедо, неговата ќерка има дете  со познат актер

Шварценегер стана дедо, неговата ќерка има дете со познат актер

| август 10, 2020 Крис Прат и Кетрин Шварценегер станаа мајка и тато на девојче. 30-годишната ќерка на „Терминаторот“ Арнолд Шварценегер го роди своето прво дете, пренесува магазинот „People“. Среќната вест ја потврди и гордиот чичко Патрик Шварценегер кој вечерва изјави за „Entertainment Tonight“ дека неговата сестра и зет се добри. Крис Прат, од

Шварценегер стана дедо, неговата ќерка има дете  со познат актер

Шварценегер стана дедо, неговата ќерка има дете со познат актер

| август 10, 2020 Крис Прат и Кетрин Шварценегер станаа мајка и тато на девојче. 30-годишната ќерка на „Терминаторот“ Арнолд Шварценегер го роди своето прво дете, пренесува магазинот „People“. Среќната вест ја потврди и гордиот чичко Патрик Шварценегер кој вечерва изјави за „Entertainment Tonight“ дека неговата сестра и зет се добри. Крис Прат, од

Крис Прат и Кетрин Шварценегер добија ќерка

Крис Прат и Кетрин Шварценегер добија ќерка

На американскиот глумец Крис Прат и писателката Кетрин Шварценегер им се роди ќерка. Тоа прв го објави помалиот брат на Кетрин – Патрик, во изјава за „Ентертејнмент тунајт“. – Тие се чувствуваат одлично. Тукушто ѝ купив мал подарок, изјави Патрик одговарајќи им на репортерите. Прат има син од бракот со глумицата Ана Фарис. На Шварценегер ова ѝ е прво

Се породи ќерката на Арнолд! Кетрин Шварценегер стана мајка по првпат!

Се породи ќерката на Арнолд! Кетрин Шварценегер стана мајка по првпат!

Ќерката на познатиот Арнолд Шварценегер, Кетрин, и нејзиниот сопруг Крис Прат по првпат станале родители. Актерот од претходниот брак со Ана Фарис веќе има дете, а никогаш не криел дека посакува големо семејство . „Сакам многу деца и сакам уште да уживам во животот, а помалку да работам“, рекол Шварценегер своевремено, пренесуваат странските медиуми

Арнолд Шварценегер стана дедо на 73 години

Арнолд Шварценегер стана дедо на 73 години

Десет дена по неговиот 73 роденден, славниот актер Арнолд Шварценегер за првпат стана дедо. Неговата ќерка Кетрин и познатиот актер Крис Прет го добија нивното прво дете. Среќната вест ја објави Патрик Шварценегер во изјава за Entertainment Tonight. Полот на бебето не го откри на јавноста. Прат има 8-годишен син од бракот со актерката Ана Ферис. На

Арнолд Шварценегер стана дедо

Арнолд Шварценегер стана дедо

Глумецот Арнолд Шварценегер стана дедо. Неговата ќерка Кетрин Шварценегер и нејзиниот маж, глумецот Крис Прат го добија првото дете, пренесува „Дејли мејл“. Веста за раѓањето на бебето ја потврди и синот на Шварценегер, Патрик. „Супер се, само што ѝ купив мал подарок“, рекол Патрик, а бидејќи подарокот што го купил бил завиткан со розова лента, претпоставуваат

Арнолд Шварценегер стана дедо

Арнолд Шварценегер стана дедо

Десет дена по неговиот 73 роденден, славниот актер Арнолд Шварценегер за првпат стана дедо. Неговата ќерка Кетрин и познатиот актер Крис Прет го добија нивното прво дете. Среќната вест ја објави Патрик Шварценегер во изјава за Entertainment Tonight. Полот на бебето не го откри на јавноста. Прат има 8-годишен син од бракот со актерката Ана Ферис. На