притисни ентер »

Девестнаесетгодишна Србинка нападната од неколку девојки пред дискотека
Девестнаесетгодишна Србинка нападната од неколку девојки пред дискотека

Девестнаесетгодишна Србинка нападната од неколку девојки пред дискотека

Деветнаесетгодишна девојка од Србија, која живее во Скопје, пријавила дека вчера во 3 часот по полноќ  била нападната пред ноќен клуб на улица „Димитрие Чуповски“. Како што соопшти МВР, според пријавата, нападот го извршиле неколку женски лица.

Девестнаесетгодишна Србинка нападната од неколку девојки пред дискотека

Девестнаесетгодишна Србинка нападната од неколку девојки пред дискотека

Деветнаесетгодишна девојка од Србија, која живее во Скопје, пријавила дека вчера во 3 часот по полноќ  била нападната пред ноќен клуб на улица „Димитрие Чуповски“. Како што соопшти МВР, според пријавата, нападот го извршиле неколку женски лица. извор: Makfax

Девестнаесетгодишна Србинка нападната од неколку девојки пред дискотека

Девестнаесетгодишна Србинка нападната од неколку девојки пред дискотека

Деветнаесетгодишна девојка од Србија, која живее во Скопје, пријавила дека вчера во 3 часот по полноќ  била нападната пред ноќен клуб на улица „Димитрие Чуповски“. Како што соопшти МВР, според пријавата, нападот го извршиле неколку женски лица. извор: Makfax

Неколку женски лица тепале девојка пред ноќен клуб во центарот на Скопје

Неколку женски лица тепале девојка пред ноќен клуб во центарот на Скопје

На 14.04.2019 година во 12.00 часот во Полициската станица Центар, Т.С.(19) од Република Србија, со живеалиште во Скопје, пријавила дека истиот ден околу 03.30 часот пред ноќен клуб на улица „Димитрие Чуповски“ била физички нападната од неколку женски лица, информира МВР. Се работи на целосно расчистување на случајот.

Девојка од Србија нападната од четири насилнички

Девојка од Србија нападната од четири насилнички

Девојка од Србија била напдната од четири девојки, вчера утрото во центарот на Скопје. Според полицијата, вчера на пладне Т.С.(19) од Република Србија, со живеалиште во Скопје пријавила во ПС Центар, дека истиот ден околу 3.30 часот пред ноќен клуб на улицата Димитрие Чуповски била нападната од неколку женски лица. Полицијата го расчистува случајот

Србинка нападната пред ноќен клуб во Скопје

Србинка нападната пред ноќен клуб во Скопје

Државјанка на Република Србија пријавила физички напад од неколку лица. На 14.04.2019 година во 12.00 часот во Полициската станица Центар, Т.С.(19) од Република Србија, со живеалиште во Скопје, пријавила дека истиот ден околу 03.30 часот пред ноќен клуб на улица „Димитрие Чуповски“ била физички нападната од неколку женски лица. Се работи на целосно

Српска тинејџерка истепана пред познат скопски ноќен клуб

Српска тинејџерка истепана пред познат скопски ноќен клуб

Вчера во 12.00 часот во Полициската станица Центар, Т.С.(19) од Република Србија, со живеалиште во Скопје, пријавила дека истиот ден околу 03.30 часот пред ноќен клуб на улица „Димитрие Чуповски“ била физички нападната од неколку женски лица. Се работи на целосно расчистување на случајот.

СРБИНКА НATEПАНА ПРЕД НОЌЕН КЛУБ ВО СКОПЈЕ: Женска тeпaчкa во која србинка го извлекла подебелиот крај

СРБИНКА НATEПАНА ПРЕД НОЌЕН КЛУБ ВО СКОПЈЕ: Женска тeпaчкa во која србинка го извлекла подебелиот крај

Вечерта помеѓу петокот и саботата пред ноќниот клуб во Скопје, српска државјанка пријавила дека била нaтeпaнa од група женски лица. На 14.04.2019 година во 12.00 часот во Полициската станица Центар, Т.С.(19) од Република Србија, со живеалиште во Скопје, пријавила дека истиот ден околу 03.30 часот пред ноќен клуб на улица „Димитрие Чуповски“ била фи3ички

Србинка истепана пред дискотека во Скопје

Србинка истепана пред дискотека во Скопје

Вчера во 12.00 часот во Полициската станица Центар, 19-годишната Т.С. од Република Србија, со живеалиште во Скопје, пријавила дека истиот ден околу 03.30 часот пред ноќен клуб на улица „Димитрие Чуповски“ била физички нападната од неколку женски лица. Се работи на целосно расчистување на случајот.

Српска тинејџерка истепана пред познат скопски ноќен клуб- еве ги деталите

Српска тинејџерка истепана пред познат скопски ноќен клуб- еве ги деталите

Српска тинејџерка истепана пред познат скопски ноќен клуб- еве ги деталите На 14.04.2019 година во 12.00 часот во Полициската станица Центар, Т.С.(19) од Република Србија, со живеалиште во Скопје, пријавила дека истиот ден околу 03.30 часот пред ноќен клуб на улица „Димитрие Чуповски“ била физички нападната од неколку женски лица. Се работи на целосно