притисни ентер »

Петок во рок маичка и светкаво здолниште
Петок во рок маичка и светкаво здолниште

Петок во рок маичка и светкаво здолниште

Петок е последниот и најубав ден од неделата, па да прославиме за тоа. Денешната комбинација се состои од неколку ефективни парчиња, па веруваме дека ќе ви се допадне. Носиме тесно светкаво здолниште на преклоп до под колената и за супер интересен изглед го комбинираме со црна рок маичка на куси ракави со натпис во предниот дел. Комбинацијата надополнете

Инспиративно: Како да го носите накитот ова лето?

Инспиративно: Како да го носите накитот ова лето?

Како и неколку претходни сезони, и оваа сезона носиме пристоен накит. Без разлика дали станува збор за нанижани суптилни ѓердани, прстени или нараквици, оваа сезона единственото правило е дека многу накит е вистинската мерка. Нормално, доколку го искомбинирате со вкус. За совршен „over the top“ ефект, потребно е да не мешате метали, затоа златото комбинирајте

Инспиративно: Како да го носите накитот ова лето?

Инспиративно: Како да го носите накитот ова лето?

Како и неколку претходни сезони, и оваа сезона носиме пристоен накит. Без разлика дали станува збор за нанижани суптилни ѓердани, прстени или нараквици, оваа сезона единственото правило е дека многу накит е вистинската мерка. Нормално, доколку го искомбинирате со вкус. За совршен „over the top“ ефект, потребно е да не мешате метали, затоа златото комбинирајте