притисни ентер »

Сани жешка во црвено
Сани жешка во црвено

Сани жешка во црвено

Фолк-пејачката Сани Апостоловска сними фотосесија со најновите креации на модното студио „Ал Апарел“. Таа на социјалните мрежи сподели неколку фотографии од сликањето, а пријателите не штедеа комплименти ни за изгледот на пејачката, ни за фустаните што таа ги носи. „Жешка си во црвено“, „Вистинска манекенка“ стои во коментарите. Сани неретко на своите

Сани жешка во црвено

Сани жешка во црвено

Фолк-пејачката Сани Апостоловска сними фотосесија со најновите креации на модното студио „Ал Апарел“. Таа на социјалните мрежи сподели неколку фотографии од сликањето, а пријателите не штедеа комплименти ни за изгледот на пејачката, ни за фустаните што таа ги носи. „Жешка си во црвено“, стои во еден од коментарите. Сани неретко на своите профили објавува