притисни ентер »

Бујното деколте на презгодната плавуша ги остави сите без здив
Бујното деколте на презгодната плавуша ги остави сите без здив

Бујното деколте на презгодната плавуша ги остави сите без здив

Презгодната Линзи Палас објави видео и своите фанови ги остави без здив. Оваа првокативна убавица позната по своето бујно деколте на Инстаграм ја следат девет милиони луѓе. Нејзината популарност постојано расте, а таа секојдневно го радува светот  со своите провокативни фотографии. Таа е родена во Луизијана,, а работии како манекенка во Лос Анџелес