притисни ентер »

Осум пати бил застрелан: Убиен геј раперот Кевин Фрет
Осум пати бил застрелан: Убиен геј раперот Кевин Фрет

Осум пати бил застрелан: Убиен геј раперот Кевин Фрет

Дваесет и четиригодишниот рапер Кевин Фрет, кој важеше за ѕвезда во подем е брутално убиен. За него се пишува како за прв отворен геј-пејач на латиноамериканскиот трап, и според весникот „Ел нуево диа“, тој беше убиен во Порторико во раните утрински часови во четвртокот, 10 јануари. Некој пукал во него додека се возел на неговиот мотоцикл по Сан Хуан

Геј раперот Кевин Фрет убиен на неговиот мотоцикл /ВИДЕО/

Геј раперот Кевин Фрет убиен на неговиот мотоцикл /ВИДЕО/

24 Годишниот рапер Кевин Фрет за кој се пишува во медиумите дека е првиот геј пејач бил убиен вчера. Тој бил застрелан осум пати, додека се возел со неговиот мотоцикл по Сан Хуан во Порторико, а починал во медицинскиот центар во Рио Пиедрас веднаш откако бил примен. Детали за убиството сеуште нема, полицијата го испитува случајот.

Осум пати го застрелале, убиен пејачот Кевин Фрет

Осум пати го застрелале, убиен пејачот Кевин Фрет

Дваесет и четиригодишниот рапер Кевин Фрет, кој важеше за ѕвезда во подем е брутално убиен. За него се пишува како за прв отворен геј-пејач на латиноамериканскиот трап, и според весникот „Ел нуево диа“, тој беше убиен во Порторико во раните утрински часови во четвртокот, 10 јануари. Некој пукал во него додека се возел на неговиот мотоцикл по Сан Хуан

Рапер застрелан дури 8 пати, починал во болница

Рапер застрелан дури 8 пати, починал во болница

Раперот Кевин Фрет починал вчера на 25 години во раните утрински часови во Порторико. На него, од засега непознати причини, било пукано додека се возел на мотор по Сан Хуан. Фрет починал во болницата Рио Пидарес, а полицијата се уште го истражува неговото убиство. “Guardian” пренесува дека пејачот е застрелан дури осум пати. Ова е второ убиство од

Рапер застрелан дури 8 пати, починал во болница

Рапер застрелан дури 8 пати, починал во болница

Раперот Кевин Фрет починал вчера на 25 години во раните утрински часови во Порторико. На него, од засега непознати причини, било пукано додека се возел на мотор по Сан Хуан. Фрет починал во болницата Рио Пидарес, а полицијата се уште го истражува неговото убиство. "Guardian" пренесува дека пејачот е застрелан дури осум пати. Ова е второ убиство од

Убиен порторикански геј-пејач

Убиен порторикански геј-пејач

Порториканскиот пејач Кевин Фрет е убиен вчера рано изутрина со осум куршуми. Според светските медиуми, непознато лице пукало во него додека се возел на својот мотоцикл впо Сан Хуан, околу 5:30 часот по локално време. 24-годишниот пејач починал во медицинскиот центар во Рио Пиедрас. Тој е првиот отворен геј-пејач на латиноамериканскиот трап, па медиумите

Убиен порторикански геј-пејач

Убиен порторикански геј-пејач

Порториканскиот пејач Кевин Фрет е убиен вчера рано изутрина со осум куршуми. Според светските медиуми, непознато лице пукало во него додека се возел на својот мотоцикл во Сан Хуан, околу 5:30 часот по локално време. 24-годишниот пејач починал во медицинскиот центар во Рио Пиедрас. Тој е првиот отворен геј-пејач на латиноамериканскиот трап, па медиумите

Убиен раперот Кевин Фрат во Порторико

Убиен раперот Кевин Фрат во Порторико

Дваесет и четири годишниот музичар Кевин Фрат, опишан како прв отворен геј артист , беше убиен во главниот град Сан Хуан во четвртокот изутрина, соопшти полицијата. Фрет беше застрелан осум пати, додека возеше мотор на улица, и беше погоден во главата и колкот. Беше однесен во блиската болница, каде што беше прогласен за мртов. Полицијата сега го бара

Рапер убиен со 8 куршуми, почина во болница

Рапер убиен со 8 куршуми, почина во болница

Раперот Кевин Фрет почина вчера на возраст од 25 години во раните утрински часови во Порторико. На него пукал, за сега непознат човек, додека возел мотор по Сан Хуан. Фрет почина во болницата Рио Пидарес, а полицијата се уште го истражува неговото убиство. Гардијан пренесе дека пејачот бил погоден осум пати, а ова е второ убиство во Порторико од почетокот

Убиен 24-годишен геј пејач додека возел мотоцикл

Убиен 24-годишен геј пејач додека возел мотоцикл

Ѕвездата во подем, пејачот Кевин Фрет е убиен, а имаше само 24 години. За него се пишува како за прв отворен геј пејач на латиноамериканскиот трап, и според весникот „Ел нуево диа“, тој беше убиен во Порторико во раните утрински часови во четвртокот, 10 јануари. Некој пукал во него додека се возел на неговиот мотоцикл по Сан Хуан околу 5,30 часот по