притисни ентер »

Милан Поповиќ: „Игор Којиќ ме навредуваше и ми се закануваше пред детето, ќе го заштитам синот од дивјачко однесување“!
Милан Поповиќ: „Игор Којиќ ме навредуваше и ми се закануваше пред детето, ќе го заштитам синот од дивјачко однесување“!

Милан Поповиќ: „Игор Којиќ ме навредуваше и ми се закануваше пред детето, ќе го заштитам синот од дивјачко однесување“!

Да потсетиме. Милан кажал дека и Северина не разговара со него, дури ниту пред детето. Очигледно е дека Милан Поповиќ (54) ќе поднесе пријава против Игор Којиќ (32), по вербалниот инцидент кој се случил во чевтртокот на 28 ноември. Имено, Игор со Северина (47) дошол до куќата на Милан за да му го предадат малечкиот Александар, а на прашањето дали навистина

„Договорот меѓу родителите е секогаш над пресудата“, се јави Милан Поповиќ поранешниот на Северина

„Договорот меѓу родителите е секогаш над пресудата“, се јави Милан Поповиќ поранешниот на Северина

Откако Северина со писмо му се обрати на синот Александар, се јави и Милан Поповиќ, кому судот му го додели синот. Тој открива дека неговата цел никогаш не била детето да ѝ се одземе на мајката, но и дека старателството е заедничко, со тоа што момчето отсега ќе живее со него. Северина во иднина ќе може синот Александар да го гледа само двапати неделно

„Договорот меѓу родителите е секогаш над пресудата“, се јави Милан Поповиќ поранешниот на Северина

„Договорот меѓу родителите е секогаш над пресудата“, се јави Милан Поповиќ поранешниот на Северина

Откако Северина со писмо му се обрати на синот Александар, се јави и Милан Поповиќ, кому судот му го додели синот. Тој открива дека неговата цел никогаш не била детето да ѝ се одземе на мајката, но и дека старателството е заедничко, со тоа што момчето отсега ќе живее со него. Северина во иднина ќе може синот Александар да го гледа само двапати неделно

Турско-шпански серијал:Се јави бившиот на Северина.

Турско-шпански серијал:Се јави бившиот на Северина.

Откако Северина со писмо му се обрати на синот Александар, се јави и Милан Поповиќ, кому судот му го додели синот. Тој открива дека неговата цел никогаш не била детето да ѝ се одземе на мајката, но и дека старателството е заедничко, со тоа што момчето отсега ќе живее со него. Северина во иднина ќе може синот Александар да го гледа само двапати неделно

Милан ја откри својата страна на приказната: Зошто детето не е со Северина, каде ќе живее и што понатаму?

Милан ја откри својата страна на приказната: Зошто детето не е со Северина, каде ќе живее и што понатаму?

Милан ја откри својата страна на приказната: Зошто детето не е со Северина, каде ќе живее и што понатаму? Милан Поповиќ и Северина Којиќ со години се борат за старателство над нивниот син Александар, кој живееше со својата мајка веќе седум години додека кај својот татко беше повремено. Јавноста дозна за бракот и нивната врска од медиумите, но крајот

Се јави и Кеба, свекорот на Северина: “Ќе даде бог, ќе биде сè ОК“!

Се јави и Кеба, свекорот на Северина: “Ќе даде бог, ќе биде сè ОК“!

Рамнодушен ни најмалку не е ниту познатиот пејач Драган Којиќ-Кеба на одлуката на судот, Северина да не може да има старателство над својот син. Кеба е за оние што не знаат, ако има и такви, свекор на популарната пејачка. – Злосторство и преседан е по седум години да се одземе дете и на таа војна да се нанесе штета врз детето, бидејќи детето кога доволно

По потресното писмо на Северина, се огласи и таткото на Александар

По потресното писмо на Северина, се огласи и таткото на Александар

Тој открива дека неговата цел никогаш не била детето да ѝ се одземе на мајката, но и дека старателството е заедничко, со тоа што момчето отсега ќе живее со него. Северина во иднина ќе може синот Александар да го гледа само двапати неделно попладне и секој втор викенд од сабота наутро до недела навечер. Ваквата судска одлука крена голема прашина во

Не е вистина дека ѝ го одземам детето: Се огласи поранешниот сопруг на Северина

Не е вистина дека ѝ го одземам детето: Се огласи поранешниот сопруг на Северина

Северина во иднина ќе може синот да го гледа двапати неделно попладне и секој втор викенд од сабота до недела наутро. По оваа судска одлука се крена голема прашина во медиумите, а адвокатскиот тим на хрватската поп-ѕвезда веќе најави жалба. По емотивното писмо кое Северина го објави на социјалните мрежи веднаш по пресудата, сега конечно се огласи и

Исповед на Северина: „Пред Александар се смеев, пеев и правев палачинки, а во другата соба плачев“

Исповед на Северина: „Пред Александар се смеев, пеев и правев палачинки, а во другата соба плачев“

Во првото интервју по одземањето на старателството над синот, Северина збунета и со солзи во очи ја раскажува целата ситуација со поранешниот сопруг, го опишува инцидентот во училиштето, открива за забраната за објава на фотки со синот на социјални мрежи и вели дека во целата ситуација станува збор за голема игра со опасни луѓе. Минатата недела, судот

По потресното писмо на Северина, се огласи и таткото на Александар

По потресното писмо на Северина, се огласи и таткото на Александар

Северина во иднина ќе може синот Александар да го гледа само двапати неделно попладне и секој втор викенд од сабота наутро до недела навечер. Ваквата судска одлука крена голема прашина во медиумите, а адвокатскиот тим на Северина веќе најави жалба. По емотивното писмо кое Северина го објави на социјалните мрежи по пресудата, се огласи и нејзиниот поранешен