притисни ентер »

Ријана шик ѕвезда во портокалов плетен фустан во ...
Ријана шик ѕвезда во портокалов плетен фустан во ...

Ријана шик ѕвезда во портокалов плетен фустан во ...

Ријана експресно се проби во модната и козметичката индустрија. Секоја нова колекција на славната пејачка се распродава инстантно, а нејзините обожаватели се жедни за уште и уште. 31-годишната музичка ѕвезда ја промовираше најновата модна колекција во Bergdorf Goodman во Њујорк. За оваа пригода, таа избра портокалов плетен фустан и златни металик чизми