притисни ентер »

Даниел Крег се повреди на снимањето на новиот „Бонд“

Даниел Крег се повреди на снимањето на новиот „Бонд“

Холивудскиот глумец Даниел Крег го повредил глуждот на снимањето на најновиот филм за Џејмс Бонд. 51-годишниот глумец снимал сцена на Јамајка, кога се лизнал и паднал, по што е однесен на лекување во Америка. Снимањето на филмот е одложено и засега не се знае кога ќе продолжи. „Даниел беше подготвен за една од последните сцени во Јамајка. Тој трчаше,

Даниел Крег се повреди на снимањето на новиот „Бонд“

Даниел Крег се повреди на снимањето на новиот „Бонд“

Холивудскиот глумец Даниел Крег го повредил глуждот на снимањето на најновиот филм за Џејмс Бонд. 51-годишниот глумец снимал сцена на Јамајка, кога се лизнал и паднал, по што е однесен на лекување во Америка. Снимањето на филмот е одложено и засега не се знае кога ќе продолжи. „Даниел беше подготвен за една од последните сцени во Јамајка. Тој трчаше,

Прекинато снимањето на „Џејмс Бонд“: Даниел Крег доживеал тешка повреда

Прекинато снимањето на „Џејмс Бонд“: Даниел Крег доживеал тешка повреда

Британските таблоиди “Daily Mail” и “The Sun” истакнуваат дека големо „проклетство“ го следи новото продолжение на франшизата. Британските таблоиди “Daily Mail” и “The Sun” пренесоа информација дека снимањето на новото продолжение за тајниот агент Џејмс Бонд ненадејно било прекинато. Истите медиуми истакнуваат дека големо „проклетство“ го следи новото

Запрено снимањето на „Џемс Бонд“: Еве што му се случило на главниот глумец Даниел Крег!

Запрено снимањето на „Џемс Бонд“: Еве што му се случило на главниот глумец Даниел Крег!

„Бонд 25“, привремениот наслов на новиот филм од сагата за тајниот агент бил во центарот на вниманието од самиот почеток. Се чини дека некој го урочил новиот филм од сагата за Џемс Бонд. Откако Дени Бојл одлучил да го напушто местото на режисер, па протагонистот Даниел Крег, објавил дека тоа е неговото последно појавување во улогата на тајниот агент

Прекинато снимањето на „Џејмс Бонд“- Даниел Крег тешко повреден

Прекинато снимањето на „Џејмс Бонд“- Даниел Крег тешко повреден

Британските таблоиди “Daily Mail” и “The Sun” информираат дека снимањето на новото продолжение за тајниот агент Џејмс Бонд се прекинато. Како што велат поради големото „проклетство“ кое го следи новото продолжение на франшизата. Прво главниот режисер на филмот, Дени Бојл, ненадејно одлучил да ја прекине соработката со продукциската куќа која била задолжена

Даниел Крег се повреди на снимањето на новиот филм за „Џејмс Бонд“

Даниел Крег се повреди на снимањето на новиот филм за „Џејмс Бонд“

Англија – Актерот Даниел Крег го повредил глуждот за време на снимањето за претстојниот 25-ти филм од серијалот за авантурите на Џејмс Бонд. 51-годишниот актер снимал сцена на Јамајка, кога се лизнал и паднал, соопшти „Контактмјузик“. „Даниел беше подготвен за една од последните сцени во Јамајка. Тој трчаше, кога се лизна и падна. Изгледа многу го

Несреќа на снимањето на 25-ти филм од серијалот за авантурите на Џејмс Бонд

Несреќа на снимањето на 25-ти филм од серијалот за авантурите на Џејмс Бонд

Даниел Крег го повредил глуждот за време на снимањето за претстојниот 25-ти филм од серијалот за авантурите на Џејмс Бонд. 51-годишниот актер снимал сцена на Јамајка, кога се лизнал и паднал, соопшти „Контактмјузик“. „Даниел беше подготвен за една од последните сцени во Јамајка. Тој трчаше, кога се лизна и падна. Изгледа многу го болеше и се пожали

Несреќа на снимањето на новиот „Џејмс Бонд“

Несреќа на снимањето на новиот „Џејмс Бонд“

Несреќа на снимањето на новиот „Џејмс Бонд“ Актерот Даниел Крег го повредил глуждот за време на снимањето за претстојниот 25-ти филм од серијалот за авантурите на Џејмс Бонд. 51-годишниот актер снимал сцена на Јамајка, кога се лизнал и паднал, соопшти „Контактмјузик“. „Даниел беше подготвен за една од последните сцени во Јамајка. Тој трчаше, кога се

Даниел Крег го повреди глуждот, одложено снимањето на „Бонд 25″

Даниел Крег го повреди глуждот, одложено снимањето на „Бонд 25″

Снимањето на новиот филм за најпознатиот таен агент Џејмс Бонд е прекинато откако Даниел Крег (51) го повреди глуждот при снимањето на една од акциските сцени. Актерот кој го отелотворува Агентот 007 од 2006 година, се лизна за време на снимањето на филмот, и веднаш беше пренесен во Америка со авион. Според „Сан“, актерот се повреди за време на снимањето