притисни ентер »

Каевски: Неучеството на ВМРО-ДПМНЕ во техничката Влада e уште едно алиби за двојниот изборен пораз што ги чека
Каевски: Неучеството на ВМРО-ДПМНЕ во техничката Влада e уште едно алиби за двојниот изборен пораз што ги чека

Каевски: Неучеството на ВМРО-ДПМНЕ во техничката Влада e уште едно алиби за двојниот изборен пораз што ги чека

81 Споделувања Share Tweet Евентуално неучество на ВМРО-ДПМНЕ во техничката Влада би било барање алиби за изборен пораз, изјави денеска портпаролот на СДСМ Дарко Каевски. „Деструктивните политики на ДПМНЕ, блокадите, обидите да се закочи земјата, да се блокира Собранието, ги гледаме со години нананзад. ДПМНЕ друго и не знае, бидејќи нема понуда за

МВР: Кривична пријава за шест лица осомничени за лихварство

МВР: Кривична пријава за шест лица осомничени за лихварство

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА. Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации. +389 2 2461600 [email protected] Во близина на село Табановце затекнати 13 мигранти од Сирија МВР билтен (ДПЛ) Велешката полиција привела тројца кои учествувале во физичка пресметка меѓу две групи Прегазен пешак

МАЕИ разочарани од одговорот на писмата за пописот од Народниот правобранител на Албанија

МАЕИ разочарани од одговорот на писмата за пописот од Народниот правобранител на Албанија

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА. Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации. +389 2 2461600 [email protected] Во близина на село Табановце затекнати 13 мигранти од Сирија МВР билтен (ДПЛ) Во Дебар во петок ќе се одржи  14. издание на фестивалот  „Радика Фест 2023“ Извештај на Комитетот

Каевски: Неучеството на ВМРО-ДПМНЕ во техничката Влада e уште едно алиби за двојниот изборниот пораз што ги чека

Каевски: Неучеството на ВМРО-ДПМНЕ во техничката Влада e уште едно алиби за двојниот изборниот пораз што ги чека

81 Споделувања Share Tweet Евентуално неучество на ВМРО-ДПМНЕ во техничката Влада би било барање алиби за изборен пораз, изјави денеска портпаролот на СДСМ Дарко Каевски. „Деструктивните политики на ДПМНЕ, блокадите, обидите да се закочи земјата, да се блокира Собранието, ги гледаме со години нананзад. ДПМНЕ друго и не знае, бидејќи нема понуда за

Во близина на село Табановце затекнати 13 мигранти од Сирија

Во близина на село Табановце затекнати 13 мигранти од Сирија

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА. Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации. +389 2 2461600 [email protected] МВР билтен (ДПЛ) Во Дебар во петок ќе се одржи  14. издание на фестивалот  „Радика Фест 2023“ Извештај на Комитетот за елиминација на расна дискриминација при ОН: Бугарија да ги

Каевски: Неучество во техничка Влада на ВМРО-ДПМНЕ, алиби за изборниот пораз

Каевски: Неучество во техничка Влада на ВМРО-ДПМНЕ, алиби за изборниот пораз

Евентуално неучество на ВМРО-ДПМНЕ во техничката Влада би било барање алиби за изборен пораз, изјави денеска портпаролот на СДСМ Дарко Каевски. -Деструктивните политики на ДПМНЕ, блокадите, обидите да се закочи земјата, да се блокира Собранието, ги гледаме со години нананзад. ДПМНЕ друго и не знае, бидејќи нема понуда за граѓаните. Не се нешто ново

МВР билтен (ДПЛ)

МВР билтен (ДПЛ)

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА. Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации. +389 2 2461600 [email protected] Во Дебар во петок ќе се одржи  14. издание на фестивалот  „Радика Фест 2023“ Извештај на Комитетот за елиминација на расна дискриминација при ОН: Бугарија да ги гарантира правата

Каевски: Неучество во техничката влада за ВМРО-ДПМНЕ може да биде само алиби за изборниот пораз

Каевски: Неучество во техничката влада за ВМРО-ДПМНЕ може да биде само алиби за изборниот пораз

23 Неучеството во техничката влада, за ВМРО-ДПМНЕ може да биде само алиби за изборниот пораз, изјави денеска портпаролот на СДСМ и пратеник Дарко Каевски. Тој одговарајќи на новинарско прашање истакна дека „деструктивните политики на ДПМНЕ, блокадите, обидите да се закочи земјата, да се блокира Собранието, ги гледаме со години нананзад“. -ДПМНЕ друго

Во Дебар во петок ќе се одржи  14. издание на фестивалот  „Радика Фест 2023“

Во Дебар во петок ќе се одржи  14. издание на фестивалот  „Радика Фест 2023“

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА. Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации. +389 2 2461600 [email protected] Извештај на Комитетот за елиминација на расна дискриминација при ОН: Бугарија да ги гарантира правата на македонската етничка заедница ПМФЛ: Струга есенски првак Каевски: Неучество

Извештај на Комитетот за елиминација на расна дискриминација при ОН: Бугарија да ги гарантира правата на македонската етничка заедница

Извештај на Комитетот за елиминација на расна дискриминација при ОН: Бугарија да ги гарантира правата на македонската етничка заедница

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА. Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации. +389 2 2461600 [email protected] ПМФЛ: Струга есенски првак Каевски: Неучество во техничка Влада на ВМРО-ДПМНЕ, алиби за изборниот пораз ВМРО-ДПМНЕ: Толоманоски  по пријавата веднаш е разрешен од местото претседател