притисни ентер »

Нов моден тренд ги полуде ѕвездите
Нов моден тренд ги полуде ѕвездите

Нов моден тренд ги полуде ѕвездите

Проѕирни (транспарентни) блузи и кошули се повеќе популарни и дефинитивно ќе бидат вистински хит следната сезона Многу светски познати модни куќи, како Loewe, Christian Dior и Tom Ford, го ставија својот акцент токму на вакви проѕирни парчиња за својата нова колекција пролет 2020 година, забележува Вог. Познатите дами веднаш се за вљубија во овој модниот