притисни ентер »

2021 Repsol Honda
2021 Repsol Honda

2021 Repsol Honda

Марк Маркез и Пол Еспаргаро ги преставија новите HRC машини. Марк Маркез и Пол Еспаргаро ги преставија новите HRC машини. Двајцата возачи ги преставија новите мотоцикли со кои ќе настапат во сезоната 2021. Нивната цел во сезоната која е пред нас, e HRC повторно да се врати на врвот. Tweet