притисни ентер »

Младите манекенки доживеале пораз: Кралицата на модата докажала дека е број 1 и во 53-та година од животот
Младите манекенки доживеале пораз: Кралицата на модата докажала дека е број 1 и во 53-та година од животот

Младите манекенки доживеале пораз: Кралицата на модата докажала дека е број 1 и во 53-та година од животот

Факт е дека модата мора да се менува, но дека работите претходно во манекенството биле многу подобри од денес, докажала таа – кралица на модата! 53-годишната Синди Крафорд е ѕвезда на новата кампања на модната куќа од Њујорк, “Jones”. На фотографиите, Синди е моќна и заводлива, а освен што покажала дека и за жените во педесеттите години има место во