притисни ентер »

Екс тренерот на Партизан предизвикал сообраќајна несреќа во Белград
Екс тренерот на Партизан предизвикал сообраќајна несреќа во Белград

Екс тренерот на Партизан предизвикал сообраќајна несреќа во Белград

Поранешниот тренер на Партизан, Душко Вујошевиќ предизвика сообраќајна несреќа центарот на Белград. Се се случило рано утринава, околу шест часот, јавуваат српските медиуми. Според овие извори, Вујошевиќ со својот автомобил удрил во две паркирани возила, а потоа и во ѕид на еден угостителски објект. Инцидентот се случил додека Вујошевиќ излегувал од