притисни ентер »

ПИJAНA БРИТАНКА СЕ ОБИДЕЛА ДА ОТВОРИ ВРАТА OД АВИОН СРЕД ЛЕТ: Оcудeнa е на две години зaтвop
ПИJAНA БРИТАНКА СЕ ОБИДЕЛА ДА ОТВОРИ ВРАТА OД АВИОН СРЕД ЛЕТ: Оcудeнa е на две години зaтвop

ПИJAНA БРИТАНКА СЕ ОБИДЕЛА ДА ОТВОРИ ВРАТА OД АВИОН СРЕД ЛЕТ: Оcудeнa е на две години зaтвop

Британката која се обидела да ја отвори вратата од авионот во текот на летот, ocyдeнa е на две години зaтвop. Клои Хејнс (26) во јуни минатата година, летала од Лондон до Деламан во Турција кога пocaдатa и останатите патници ја cпрeчилe да ја отвори вратата од авионот. Од авио компанијата „Jet2.com“, чии услуги ги користела изјавиле дека доживотно

Пијаната Британка која се обидела да ја отвори вратата од авионот во текот на летот осудена е на две години затвор

Пијаната Британка која се обидела да ја отвори вратата од авионот во текот на летот осудена е на две години затвор

Британката која се обидела да ја отвори вратата од авионот во текот на летот, осудена е на две години затвор. Клои Хејнс (26) во јуни минатата година, летала од Лондон до Деламан во Турција кога посадата и останатите патници ја спречиле да ја отвори вратата од авионот. Од авио компанијата „Jet2.com“, чии услуги ги користела изјавиле дека доживотно

Девојка направи хаос во авион, па замина во затвор: Сакала да отвори врата, а реакцијата е вознемирувачка

Девојка направи хаос во авион, па замина во затвор: Сакала да отвори врата, а реакцијата е вознемирувачка

Девојка направи хаос во авион, па замина во затвор: Сакала да отвори врата, а реакцијата е вознемирувачка (ВИДЕО) Британка која се обидела да ја отвори вратата за време на авионски лет е осудена на две години затвор, пишува Си-Ен-Ен. 26-годишната Клои Хејнс била во јуни минатата година на летот од Лондон до Даламан во Турција кога екипажот и другите

Британка се обидела да отвори врата за време на авионски лет и доби две години затвор

Британка се обидела да отвори врата за време на авионски лет и доби две години затвор

Британка која се обидела да ја отвори вратата за време на авионски лет е осудена на две години затвор, пишува Си-Ен-Ен. 26-годишната Клои Хејнс била во јуни минатата година на летот од Лондон до Даламан во Турција кога екипажот и другите патници ја запреле да не ја отвори вратата од авионот. Од авиокомпанијата, на чиј лет се наоѓала, изјавиле дека

Сакала да ја отвори вратата за време на лет, па добила две години затвор:„Сите ќе ве убијам!“

Сакала да ја отвори вратата за време на лет, па добила две години затвор:„Сите ќе ве убијам!“

Британката која се обидела да ја отвори вратата на авионот, за време на лет, осудена е на две години затвор. Chloe Haines jailed after attemtping to open plane door midway through Stansted flight https://t.co/VZFhlWhtsg pic.twitter.com/J6YXVyhzaU — Phillip Covell (@PhillipCovell) February 12, 2020 Клои Хаинс (26) летал од Лондон до Даламан во Турција,

Колку години затвор ви следува ако сакате да отворите врата од авион: Британка за време на летот правела хаос и се заканувала дека сите ќе ги убие

Колку години затвор ви следува ако сакате да отворите врата од авион: Британка за време на летот правела хаос и се заканувала дека сите ќе ги убие

Британката која се обидела за време на лет да отвори една од авионските врати вчера беше осудена на двегодишна затворска казна, пренесува „СиЕнЕн“. 26-годишната Клои Хејнс во јуни минатата година летала од Њујорк кон Даламан во Турција, кога екипажот и патниците во авионот едвај ја сопреле да не ја отвори авионската врата. Од авиокомпанијата чиј бил

Британка сакала да отвори врата од авион, па добила 2 години затвори - за време на летот се заканувала дека сите ќе ги убие

Британка сакала да отвори врата од авион, па добила 2 години затвори - за време на летот се заканувала дека сите ќе ги убие

Британка која се обидела да ја отвир вратата за време на авионски лет е осудена вчера на две години затвор, пишува Си-Ен-Ен. 26-годишната Клои Хејнс бил во јуни минатата година на летот од Лондон до Даламан во Турција кога екипажот и другите патници ја запреле да ја отвори вратата од авионот. Од авио-компанијата, на чиј лет се наоѓала,м изјавиле дека

Британка сакала да отвори врата од авион, па доби 2 години затвор: За време на летот правела хаос и се заканувала дека сите ќе ги убие

Британка сакала да отвори врата од авион, па доби 2 години затвор: За време на летот правела хаос и се заканувала дека сите ќе ги убие

Британката која се обидела за време на лет да отвори една од авионските врати вчера беше осудена на двегодишна затворска казна, пренесува „СиЕнЕн“. 26-годишната Клои Хејнс во јуни минатата година летала од Њујорк кон Даламан во Турција, кога екипажот и патниците во авионот едвај ја сопреле да не ја отвори авионската врата. Од авиокомпанијата чиј бил

Две години затвор за Британка која под дејство на алкохол направи хаос во авион

Две години затвор за Британка која под дејство на алкохол направи хаос во авион

За време на летото во авионот имало 206 патници. Хејнс за време на инцидентот зборувала дека сака да умре и дека ќе си го одземе животот. Еден од преплашените патници рекол пред судот дека мислел оти тој ден ќе го загуби животот. Британката која се обиде да отвори врата на авион за време на лет, вчера е осудена на две години затвори, пишува Си-Ен-Ен

Две години затвор за Британка, која сакала да отвори врата од авион за време на лет кон Турција

Две години затвор за Британка, која сакала да отвори врата од авион за време на лет кон Турција

Клои Хаинс (26) патувала од Лондон до Даламан во Турција минатиот јуни кога екипажот и другите патници ја спречија да ја отвори вратата на авионот. Од авиокомпанијата Jet2.com, на чиј лет се случил инцидентот соопштија дека и забраниле да  лета со нивните авиони до крајот на животот. За време на судењето, за Хаинс се утврдило дека била под дејство