притисни ентер »

Дневен хороскоп за 12 јуни
Дневен хороскоп за 12 јуни

Дневен хороскоп за 12 јуни

Овен Ги имате направено промените што сте ги посакувале, но дојдени сте до точка од која сфаќате дека тоа не ви е сосема доволно. Во текот на денот очекувајте средба со личност од вашето минато. Средбата ќе настане случајно, а можно е да закажете состанок со неа. Внимавајте на здравјето. Можни се проблеми со забите. Бик Зголемени се тензиите меѓу вас

Дневен хороскоп за 12 јуни

Дневен хороскоп за 12 јуни

Овен Ги имате направено промените кои сте ги посакувале, но дојдени сте до точка од која сваќате дека тоа не ви е сосема доволно. Во текот на денот очекувајте средба со личност од вашето минато. Средбата ќе настане случајно, а можно е да закажете состанок со неа. Внимавајте на здравјето. Можни се проблеми со забите. Бик Зголемени се тензиите меѓу вас

Дневен хороскоп

Дневен хороскоп

ОВЕН Дојдовте до промените кои ги посакувавте и потоа сфативте дека не се доволни. Може да очекувате дека ќе ви се појави личност од минатото или ќе имате некоја случајна средба со неа. Проблеми со забите. БИК Владее тензија помеѓу вас и деловното опкружување. Не можете сами против сите, потребни ви се сојузници. Ќе се потрудите да и дадете до знаење

Дневен хороскоп за 12. јуни 2019 година

Дневен хороскоп за 12. јуни 2019 година

Близнаци 21.5.-21.6. Љубов Поголем дел од денот ќе го минете во разгледување на вашите приоритети во љубовниот живот. Ќе има тука големи дилеми. Кариера Нема да бидете целосно задоволни од со финансиската состојба , а во исто време ќе бидете склони кон трошење. Здравје и совет Најдете златна средина. Рак 22.6-22.7. Љубов Ќе биде потребна дипломатија

Дневен хороскоп 12.06.2019

Дневен хороскоп 12.06.2019

ОВЕН Работа: Можно е да сте дошле до промените кои сте ги сакале, и притоа сте сфатиле дека тоа не е доволно. Љубов: Може да очекувате дека личност од минатото ќе ви се јави и ќе имате некоја случајна средба со неа. Здравје: Проблеми со забите. БИК Работа: Владее тензија помеѓу вас и работното опкружување. Не можете секогаш сами против себе, ви требаат

НАПНАТ ДЕН, ФИНАНСИСКИ ПРОБЛЕМ, ПРИНОВА: Дневен хороскоп за среда

НАПНАТ ДЕН, ФИНАНСИСКИ ПРОБЛЕМ, ПРИНОВА: Дневен хороскоп за среда

Овен Насочени сте кон работата, која ја извршувате до перфекција. Недоразбирањата со спротивниот пол полека исчезнуваат. Имате шанса да ја обновите старата врска или да најдете заеднички јазик со партнерот. Претчувствувате позитивен исход од случувањата, бидете толерантни. Бик Денеска можете да очекувате подобрување на финансиската ситуација, што ќе

Дневен хороскоп: За Јарецот опуштен ден, Шкорпијата расположена

Дневен хороскоп: За Јарецот опуштен ден, Шкорпијата расположена

Овен (21.03 – 20.04) Ќе бидете разочарани од некој ваш близок, кој наместо да ви помогне после побараната помош, само ќе ви направи уште поголем хаос во мислите. Можеби е време да се потпрете на себе и да ги преземете работите во свои раце. Бик (21.04 – 21.05) Денес инстинктивно ќе знаете како да постапите во одредени моменти, посебно во кризни ситуации

Дневен хороскоп: 12.06.2019

Дневен хороскоп: 12.06.2019

Овен Насочени сте кон работата, која ја извршувате до перфекција. Недopазбирањата со спротивниот пол полека исчезнуваат. Имате шанса да ја обновите старата врска или да најдете заеднички јазик со партнерот. Претчувствувате позитивен исход од случувањата, бидете толерантни. Бик Денеска можете да очекувате подобрување на финансиската ситуација, што ќе

Дневен хороскоп за среда (12.06.2019)

Дневен хороскоп за среда (12.06.2019)

ОВЕН Работа: Можно е да сте дошле до промените кои сте ги сакале, и притоа сте сфатиле дека тоа не е доволно. Љубов: Може да очекувате дека личност од минатото ќе ви се јави и ќе имате некоја случајна средба со неа. Здравје: Проблеми со забите. БИК Работа: Владее тензија помеѓу вас и работното опкружување. Не можете секогаш сами против себе, ви требаат

НАПНАТ ДЕН, ФИНАНСИСКИ ПРОБЛЕМ, ПРИНОВА: Дневен хороскоп (12.06.2019)

НАПНАТ ДЕН, ФИНАНСИСКИ ПРОБЛЕМ, ПРИНОВА: Дневен хороскоп (12.06.2019)

ИЗВОР Скопје24 | јуни 12, 2019 Овен Насочени сте кон работата, која ја извршувате до перфекција. Недоразбирањата со спротивниот пол полека исчезнуваат. Имате шанса да ја обновите старата врска или да најдете заеднички јазик со партнерот. Претчувствувате позитивен исход од случувањата, бидете толерантни. Бик Денеска можете да очекувате подобрување на