притисни ентер »

Возач на мопед повреден во сообраќајка во Неготино
Возач на мопед повреден во сообраќајка во Неготино

Возач на мопед повреден во сообраќајка во Неготино

Како што потврдија за МИА од МВР, несреќата се случила во 21 часот на улицата „Партизанска". -Сообраќајна незгода се случила помеѓу мопед со странски регистарски ознаки, управуван од педесетгодишник од Неготино и патничко возило „опел вектра", со велешки регистарски ознаки, управувано од 54 годишен неготинец. Во незгодата со повреди се здобил возачот

Возач на мопед повреден во сообраќајка во Неготино

Возач на мопед повреден во сообраќајка во Неготино

Неготино, 18 јуни 2021 (МИА) – Возач на мопед бил повреден синоќа во сообраќајна незгода во Неготино. Како што потврдија за МИА од МВР, несреќата се случила во 21 часот на улицата „Партизанска“. -Сообраќајна незгода се случила помеѓу мопед со странски регистарски ознаки, управуван од педесетгодишник од Неготино и патничко возило „опел вектра“, со велешки

Возач на мопед повреден во сообраќајка во Неготино

Возач на мопед повреден во сообраќајка во Неготино

Возач на мопед бил повреден синоќа во сообраќајна незгода во Неготино. Како што потврдија за МИА од МВР, несреќата се случила во 21 часот на улицата „Партизанска“. -Сообраќајна незгода се случила помеѓу мопед со странски регистарски ознаки, управуван од педесетгодишник од Неготино и патничко возило „опел вектра“, со велешки регистарски ознаки, управувано

Мотоциклист повреден во сообраќајка- неготинец завтшил во болница

Мотоциклист повреден во сообраќајка- неготинец завтшил во болница

Возач на мопед бил повреден синоќа во сообраќајна незгода во Неготино. Како што потврдија за МИА од МВР, несреќата се случила во 21 часот на улицата „Партизанска“. -Сообраќајна незгода се случила помеѓу мопед со странски регистарски ознаки, управуван од педесетгодишник од Неготино и патничко возило „опел вектра“, со велешки регистарски ознаки, управувано

Возач на мопед повреден во сообраќајка во Неготино

Возач на мопед повреден во сообраќајка во Неготино

Возач на мопед бил повреден синоќа во сообраќајна незгода во Неготино. Како што потврдија за МИА од МВР, несреќата се случила во 21 часот на улицата „Партизанска“. -Сообраќајна незгода се случила помеѓу мопед со странски регистарски ознаки, управуван од педесетгодишник од Неготино и патничко возило „опел вектра“, со велешки регистарски ознаки, управувано

Возач на мопед повреден во сообраќајка во Неготино

Возач на мопед повреден во сообраќајка во Неготино

Возач на мопед бил повреден синоќа во сообраќајна незгода во Неготино. Како што потврдија за МИА од МВР, несреќата се случила во 21 часот на улицата „Партизанска”. -Сообраќајна незгода се случила помеѓу мопед со странски регистарски ознаки, управуван од педесетгодишник од Неготино и патничко возило „опел вектра”, со велешки регистарски ознаки, управувано

Возач на мопед повреден во сообраќајка во Неготино

Возач на мопед повреден во сообраќајка во Неготино

Возач на мопед бил повреден синоќа во сообраќајна незгода во Неготино. Како што потврдија за МИА од МВР, несреќата се случила во 21 часот на улицата „Партизанска“. Неготино, 18 јуни 2021 (МИА) – Возач на мопед бил повреден синоќа во сообраќајна незгода во Неготино. Како што потврдија за МИА од МВР, несреќата се случила во 21 часот на улицата „Партизанска“

Возач на мопед повреден во сообраќајка

Возач на мопед повреден во сообраќајка

Возач на мопед бил повреден синоќа во сообраќајна незгода во Неготино. Како што потврдија за МИА од МВР, несреќата се случила во 21 часот на улицата „Партизанска”. -Сообраќајна незгода се случила помеѓу мопед со странски регистарски ознаки, управуван од педесетгодишник од Неготино и патничко возило „опел вектра”, со велешки регистарски ознаки, управувано

Албански граѓанин во Охрид со мотор удрил во велосипедист, двајцата се повредени

Албански граѓанин во Охрид со мотор удрил во велосипедист, двајцата се повредени

Две лица се повредени во сообраќајката што се случила вчера во Охрид кога албански граѓанин со мопед удрил во велосипедист. Две лица се повредени во сообраќајката што се случила вчера во Охрид кога албански граѓанин со мопед удрил во велосипедист. Како што соопшти МВР, синоќа во СВР Охрид било пријавено дека на ул.„Гоце Делчев” во Охрид се случила