притисни ентер »

Женски шампионат во шамарење по задници – само во Русија
Женски шампионат во шамарење по задници – само во Русија

Женски шампионат во шамарење по задници – само во Русија

Каде ако не во Русија – шампионат во шамарење по задници. Ова првенство е слично како она на билдерите, имено на овој натпревар можат да учествуваат исклучиво девојки. Погледнете за што се работи: © Порта.мк Преземањето на авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината

Во Русија отворен натпреварот во шамарање по задници

Во Русија отворен натпреварот во шамарање по задници

Во Русија се отвори уште едно ново првенство слично на она за билдери. Станува збор за натпревар со удирање шамари по задникот, во кои можат да учествуваат искличиво девојки. Русите се познати по ваков вид на слични спортови, а особено популарни се дуелите со ударите во лице на кои Русинот Камотски е неприкосновен. Тој вели дека овој тип на настани

Во Русија отворен натпреварот во шамарање по задници

Во Русија отворен натпреварот во шамарање по задници

Во Русија се отвори уште едно ново првенство слично на она за билдери. Станува збор за натпревар со удирање шамари по задникот, во кои можат да учествуваат искличиво девојки. Русите се познати по ваков вид на слични спортови, а особено популарни се дуелите со ударите во лице на кои Русинот Камотски е неприкосновен. Тој вели дека овој тип на настани

Русите продолжуваат со шамарање, само ова е многу, многу подобро

Русите продолжуваат со шамарање, само ова е многу, многу подобро

Што да ви кажеме, уште едно првенство во Русија за билдери и слично, и уште еден натпревар во шамарање, чисто за на публиката да и биде поинтересно. Само овој пат го нема она забраденото брдо од човек Камотски, всушност нема ниту едно машко. Натпреварот во шамарање е меѓу жени, а неможеш да оставиш жени на бина да си лепат шамари по лице. Ама Русинот