притисни ентер »

Напиток полн со антиоксиданси – За 5 дена изгубете 3 килограми
Напиток полн со антиоксиданси – За 5 дена изгубете 3 килограми

Напиток полн со антиоксиданси – За 5 дена изгубете 3 килограми

Потребни ви се само 5 минути за да го подготвите, а со редовно конзумирање ја релугира исхраната и помага во губењето на килограмите Потребни состојки: 60 гр магдонос 1 лимон 2,3 дл вода Начин на подготовка: Ситно исецкајте го магдоносот и исцедете лимонов сок. Ставете ги сите состојки во чаша и прелијте ги со вода. Напитокот конзумирајте го наутро

3 килограми помалку за 5 денови – напиток кој забрзано ги топи вашите калории

3 килограми помалку за 5 денови – напиток кој забрзано ги топи вашите калории

Издвојте само 5 минути од вашето време за вашето здравје... Потребни ви се само пет минути да го направите овој напиток кој што ги регулира масните наслаги во вашето тело и секако, да го консумирате. Потребни состојки: - 60 грама магдонос; - 1 лимон; - 2.3 децилитри вода. Подготовка: Исецкајте го магдоносот на ситни парчиња и исцедете го лимонот. Ставете