притисни ентер »

ЕВА одлучи да доминира: Познатата актерка ја носи култната кошула на начин што е спој на  ЕЛЕГАНЦИЈА И ЗАВОДЛИВОСТ

ЕВА одлучи да доминира: Познатата актерка ја носи култната кошула на начин што е спој на  ЕЛЕГАНЦИЈА И ЗАВОДЛИВОСТ

Ева Лонгоријаа Бастон се појави пред хотелот Мартинез во Кан , каде што обично престојуваат познатите личности за време на филсмкиот фестивал. Белата кошула е култно парче облека, а актерката ја носеше во оригинална верзија, во комбинација со здолниште од истиот материјал. Плисирано здолниште го красеше огромен шлиц, па овој аутфит претставува комбинација

Ева Лонгорија во 3 модни изданија од Кан кои се доказ дека се беспрекорни модни комбинации

Ева Лонгорија во 3 модни изданија од Кан кои се доказ дека се беспрекорни модни комбинации

Актерката и продуцентка Ева Лонгорија Бастон создава модни спектакли секогаш кога ќе се појави на фестивалот во Кан, а овогодинешниот традиционален настан не е исклучок од тоа правило. Таа се претстави прво во свечен гламурозен фустан, а потоа во шик комплети, чии сите детали се вредни за внимание. И на љубителите на модата ќе им се допаднат. Ева Лонгорија

Ева Лонгорија никогаш не изгледала подобро, овие 3 модни изданија од Кан се доказ за нејзината беспрекорна модна репутација

Ева Лонгорија никогаш не изгледала подобро, овие 3 модни изданија од Кан се доказ за нејзината беспрекорна модна репутација

Актерката и продуцентка Ева Лонгорија секојпат кога ќе се појави на Канскиот филмски фестивал, приредува модни спектакли, па ни овогодишната традиционална манифестација не е исклучок од тоа правило. Таа најпрвин се претстави во свечена гламурозна тоалета, а потоа во шик комплети чии детали се вредни за внимание и со сигурност ќе им се допаднат на љубителите