притисни ентер »

Били Ајлиш ја објави новата песна за филмот Џејмс Бонд
Били Ајлиш ја објави новата песна за филмот Џејмс Бонд

Били Ајлиш ја објави новата песна за филмот Џејмс Бонд

Били Ајлиш ја објави долгоочекуваната песна за новиот филм за Џејмс Бонд. Меланхоличната балада „No Time To Die“ наиде само на позитивни критики. 18-годишната пејачка е најмладата музичарка која има снимено песна за франшизата за Џејмс Бонд. „No Time To Die“ е 25-ти филм од серијалот за тајниот агент 007. Првиот филм од франшизата беше снимен во 1962

Били Ајлиш ја објави новата „Џејмс Бонд“ насловна песна

Били Ајлиш ја објави новата „Џејмс Бонд“ насловна песна

– Американската тинејџерска попѕвезда Били Ајлиш ја објави насловната песна за најновиот „Џејмс Бонд“ филм, со истиот наслов – „No Time to Die“ (Не е време за умирање). Четириминутната балада којашто говори за предавство и очај, е објавена точно на полноќ. Автори се Ајлиш и нејзиниот постар брат Финеас О’Конел. Ајлиш е најмладата музичарка во историјата

Има само 18 години , а ја напиша и испеа песната за новиот Џемс Бонд

Има само 18 години , а ја напиша и испеа песната за новиот Џемс Бонд

Светската тинејџерска ѕвезда ја напишала и снимила песната со нејзиниот 22-годишен брат Финас О’Конел, а е објавена истовремено со новиот трејлер на филмот за Џејмс Бонд. За само неколку часа, таа собра повеќе од три милиони прегледи и повеќе од половина милион лајкови. Били стана најмладата музичарка во историјата што напишала и изведе песна за филм

Ја напиша и отпеа насловната песна за новиот „Џејмс Бонд“, а има само 18 години – Били Ајлиш е иднината на музиката

Ја напиша и отпеа насловната песна за новиот „Џејмс Бонд“, а има само 18 години – Били Ајлиш е иднината на музиката

Били Ајлиш пред неколку часа ја објави песната „No time to die“ - нејзината нова, а воедно и насловна песна за филмот за Џејмс Бонд. Тинејџерката која полека, но сигурно го освојува светот оваа песна ја напишала и смислила заедно со својот 22-годишен брат Финеас О'Конел, а излезе заедно со новиот трејлер за Џејмс Бонд. За само неколку часа песната

Пее за предавството и очајот: Били ја објави песната за Бонд филмот

Пее за предавството и очајот: Били ја објави песната за Бонд филмот

Били стана најмладиот музичар кој некогаш напишал песна за некој Бонд филм. Американската поп пејачка Били Ајлиш ја објави насловната песна за најновиот филм за Џејмс Бонд „No Time To Die“. Четириминутната балада, која зборува за предавството и очајот, е објавена точно на полноќ, а ја напишаат Били и нејзиниот постар брат Финијас, пренесува Ројтерс

Објавена целосната верзија на насловната песна од новиот филм за Џејмс Бонд

Објавена целосната верзија на насловната песна од новиот филм за Џејмс Бонд

Share Tweet Share Share Email Comments Били Ајлиш авторски и изведувачки ја потпишува насловната песна од новото продолжение на франшизата за тајниот агент 007. Едновремено, таа е најмладиот изведувач кој некогаш снимил песна за Џејмс Бонд. Песната за „No Time to Die“ ја напишала со постариот брат Финес . „Лудо е да бидеш дел од ова на кој било начин

‘NO TIME TO DIE’ -СЛУШНЕТЕ ЈА ПЕСНАТА ЗА НОВИОТ ФИЛМ НА ЏЕМС БОНД: Били Ејлиш ги урива сите рекорди!

‘NO TIME TO DIE’ -СЛУШНЕТЕ ЈА ПЕСНАТА ЗА НОВИОТ ФИЛМ НА ЏЕМС БОНД: Били Ејлиш ги урива сите рекорди!

После освоените дури пет Греми на годинашните престижни награди, рушење на историскиот рекорд и спектакуларен настап на Наградите на Академијата, Били Ејлиш има уште една причина да слави. Младата Американка е навистина многу успешна на светската сцена. Таа ја сними и музиката за новиот филм за Џемс Бонд, кој за само 12 часа од објавувањето „залудела“

Слушнете ја песната за новиот Бонд на Били Ајлиш

Слушнете ја песната за новиот Бонд на Били Ајлиш

Били Ајлиш е најмладиот музичар кој некогаш компонирал и испеал песна за познатата франшиза. Песната го носи истиот наслов како и претстојниот филм, „Нема време за умирање“ (No Time to Die). Се работи за балада која е дело на самата Ајлиш и нејзиниот брат Финеас, кој беше нејзин партнер на неодамнешните Оскари. Пред Били, за Бонд пееја Сем Смит, Адел,

Били Ајлиш со јасна порака во песната за најновиот филм за Џејмс Бонд: Нема време за умирање!

Били Ајлиш со јасна порака во песната за најновиот филм за Џејмс Бонд: Нема време за умирање!

Тинејџерката сензација, Били Ајлиш, стана најмладата пејачка која пее насловна песна за некој филм од франшизата за тајниот агент Џејмс Бонд 007. Станува збор за песната „No time to die“, која веќе доби позитивни критики од јавноста. Меланхоличниот глас на Ајлиш придонесува да ве полазат морници кога ја слушате песната. Обожавателите на франшизата

Били Ајлиш ја промовираше песната од новиот филм за Џејмс Бонд

Били Ајлиш ја промовираше песната од новиот филм за Џејмс Бонд

„Нема време за умирање“ е песната од новиот филм за Џејмс Бонд што ја пее Били Ајлиш. Песната беше објавена на полноќ, два месеца пред премиерата на филмот. Песната е драматична, мрачна балада која зборува за лаги и измама. Ајлиш, која во декември наполни 18 години, е најмладата пејачка што снимила песна за некој од филмовите за тајниот агент 007.