притисни ентер »

Дневен хороскоп за сабота 15. февруари 2020 година
Дневен хороскоп за сабота 15. февруари 2020 година

Дневен хороскоп за сабота 15. февруари 2020 година

Водолија 21.1.-19.2. Љубов Вистинската среќа денеска ќе ја најдете преку добри пријатели или во нивното друштво. Препуштете им се со доверба. Кариера Ќе дојде до деловна преписка , што ќе ве замори. Се бара посебно деликатен начин на изразување. Здравје и совет Слободно сонувајте со отворени очи. Риби 20.2.- 20.3. Љубов Пред вас е ден со исклучително

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Страст, емоции, авантура, што ве очекува вас викендов?

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Страст, емоции, авантура, што ве очекува вас викендов?

ОВЕН Ви претстои успешен и среќен викенд. Сè оди според планот и задоволни сте со тоа како се одвиваат нештата. На финансиски план, потребно е да донесете некои важни одлуки. Во љубовта, знаете да бидете посесивни без потреба. БИК Животот ќе ви се менува, а тоа неизмерно ќе ве радува. На љубовен план, понекогаш ви е тешко да се изразите со зборови,

Дневен хороскоп: Девиците ќе бидат искористени, Јарците ќе запознаат интересна личност

Дневен хороскоп: Девиците ќе бидат искористени, Јарците ќе запознаат интересна личност

Овен Под денешното небо ќе бидете склони да ги повредувате оние кои најмногу ги сакате, најверојатно затоа што тие ќе бидат ваш издувен вентил. Иако сте убедени дека тие ќе ви простат, не заборавајте дека некои постапки оставаат рани засекогаш. Ценете ги лицата кои безусловно ве сакаат. Тие можеби се единствените на светот кои го заслужуваат тоа. Бик

Дневен хороскоп за сабота, 15.02.2020:Нема причина за емоционална несигурност – партнерот ги прифаќа вашите идеи…

Дневен хороскоп за сабота, 15.02.2020:Нема причина за емоционална несигурност – партнерот ги прифаќа вашите идеи…

Овен Љубов: Наместо непотребно морализирање и фаворизирање на различни мали нешта, обидете се да го подобрите нечие расположение. Работа: Постојат работи во деловниот дијалог што не треба да ги правите или да се засноваат на вашиот прв импулс. Соработката е неопходна за понатамошна афирмација. Здравје: Ќеви годи диетална исхрана и престој во природа

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Уживање и забава за неколку знака

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Уживање и забава за неколку знака

Овен Ќе донесете одлука поради која можеби ќе имате сериозни проблеми. Тоа првенствено се однесува на емотивниот живот. Сте почнале да грешите на тој план, па партнерот е на крајот на нервите. Бидејќи сè уште не е доцна да се вразумите, свртете се кон работата. Бик Сè се одвива според планот, токму онака како што сте ги замислиле работите, благодарение

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Неколку знаци ќе ја освојуваат околината со својот шарм

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Неколку знаци ќе ја освојуваат околината со својот шарм

Овен Ќе донесете одлука поради која можеби ќе имате сериозни проблеми. Тоа првенствено се однесува на емотивниот живот. Сте почнале да грешите на тој план, па партнерот е на крајот на нервите. Бидејќи сè уште не е доцна да се вразумите, свртете се кон работата. Бик Сè се одвива според планот, токму онака како што сте ги замислиле работите, благодарение

Дневен Хороскоп (15.02) сабота

Дневен Хороскоп (15.02) сабота

Овен Неколку обврски нема да ви дозволат релаксирано да го започнете викендот, но затоа пак ќе надоместите со опуштена вечер во која вашите желби ќе бидат на прво место. Нема да знаете во што или кому да верувате. Ќе мора да ги отфрлите туѓите желби и да се концентрирате на остварување на вашите. Бик Секогаш сте се потпирале на други луѓе за да се

Среќен викенд хороскоп за 15-16 февруари 2020 година

Среќен викенд хороскоп за 15-16 февруари 2020 година

Близнаците ги чекаат важни одлуки и обврски, Лавот е неодлучен, Шкорпијата треба да и се препушти на забавата во текот на викендот. Овен Неколку обврски нема да ви дозволат релаксирано да го започнете викендот, но затоа пак ќе надоместите со опуштена вечер во која вашите желби ќе бидат на прво место. Нема да знаете во што или кому да верувате. Ќе мора

Ѕвездите им се наклонети: Овие хороскопски знаци секогаш се среќни во љубовта

Ѕвездите им се наклонети: Овие хороскопски знаци секогаш се среќни во љубовта

Сите имаме пријатели што избираат партнери кои не им одговараат или не се добри за нив. Од друга страна, имаме и такви со љубезни и внимателни партнери кои ги почитуваат. Некои хороскопски знаци се посебно среќни во љубовта. Еве на кои знаци од зодијакот ѕвездите им се посебно наклонети, кога станува збор за љубов и избор на партнер. Јарец Иако Јарците