притисни ентер »

Најмалиот син на Лепа Брена го објави луксузот во кој ужива /ФОТО/
Најмалиот син на Лепа Брена го објави луксузот во кој ужива /ФОТО/

Најмалиот син на Лепа Брена го објави луксузот во кој ужива /ФОТО/

Најмлиот син на фолк ѕвездата Лепа Брена не пропушти да покаже од луксузот и дел од убавините на Тајланд, каде замина на одмор со своето семејство. Виктор Живоиновиќ на својот Инстаграм профил објави дел од луксузното одмаралиште а за оваа прилика покажа и дека драстично ослабел и успеал да се избори со вишокот килограми.

Синот на Брена се пофали во каков луксуз ужива

Синот на Брена се пофали во каков луксуз ужива

Виктор Живоиновиќ, помладиот син на Лепа Брена ужива во преубавото летувалиште во Тајланд, каде семејството замина пред Божиќ. Тој на Инстаграм објави кратко видео од преубавото одмаалиштеи покажа во каков луксуз се опушта деновиве. Виктор исто така веќе одамна се бори со вишокот килограми, а во оваа прилика покажа и дека драстично ослабел.

Синот на Брена се пофали во каков луксуз ужива, но сите гледаа во неговото тело

Синот на Брена се пофали во каков луксуз ужива, но сите гледаа во неговото тело

Виктор Живоиновиќ, помладиот син на Лепа Брена ужива во преубавото летувалиште во Тајланд, каде семејството замина пред Божиќ. Тој на Инстаграм објави кратко видео од преубавото одмаалиштеи покажа во каков луксуз се опушта деновиве. Виктор исто така веќе одамна се бори со вишокот килограми, а во оваа прилика покажа и дека драстично ослабел.

Синот на Брена се пофали во каков луксуз ужива, но сите гледаа во неговото тело

Синот на Брена се пофали во каков луксуз ужива, но сите гледаа во неговото тело

ФОТО: Синот на Брена се пофали во каков луксуз ужива, но сите гледаа во неговото тело Виктор Живоиновиќ, помладиот син на Лепа Брена ужива во преубавото летувалиште во Тајланд, каде семејството замина пред Божиќ. Тој на Инстаграм објави кратко видео од преубавото одмаалиштеи покажа во каков луксуз се опушта деновиве. Виктор исто така веќе одамна се

Синот на Брена се пофали во каков луксуз ужива, но сите гледаа во неговото тело

Синот на Брена се пофали во каков луксуз ужива, но сите гледаа во неговото тело

Виктор Живоиновиќ, помладиот син на Лепа Брена ужива во преубавото летувалиште во Тајланд, каде семејството замина пред Божиќ. Тој на Инстаграм објави кратко видео од преубавото одмаалиштеи покажа во каков луксуз се опушта деновиве. Виктор исто така веќе одамна се бори со вишокот килограми, а во оваа прилика покажа и дека драстично ослабел.

Синот на Лепа Брена покажа во каков рај уживаат за време на Божиќните празници

Синот на Лепа Брена покажа во каков рај уживаат за време на Божиќните празници

Помалиот син на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ ужива на Тајланд каде што семејството Живојиновиќ отпатува пред Божиќните празници. Виктор во кратките приказни на „Инстаграм“ објави видео на кое го покажа рајот во кој уживаат. Живојиновиќ откако драстично ослабе слободно може да се пофали со својот изглед. Тој на социјалните мрежи објави фотографија