притисни ентер »

Што прави сопругата на Ѓоковиќ со британската принцеза?
Што прави сопругата на Ѓоковиќ со британската принцеза?

Што прави сопругата на Ѓоковиќ со британската принцеза?

Сопругата на познатиот српски тенисер, Новак Ѓоковиќ, Јелена Ѓоковиќ на својот Инстаграм-профил објави фотографија со британската принцеза Беатрис, ќерка на принцот Ендрју и војвотката Сара Фергусон. Таа објави селфи од Веб-самитот што се одржува во Лисабон. Јелена и Беатрис зборуваа на самитот со  други две русокоси, Белинда Голдсмит и Синтија Џонсон

Јелена Ѓоковиќ во друштво на англиското кралско семејство

Јелена Ѓоковиќ во друштво на англиското кралско семејство

Јелена Ѓоковиќ, сопругата на Новак Ѓоковиќ, отпатува во Лисабон на веб-самит. Оттаму се огласува преку фотографии, па јавноста дозна во какво друштво се движи во Португалија. Јелена на Твитер и на Инстаграм објави фотографија на која позира со принцезата Беатрис од Јорк, член на британското кралско семејство и внука на кралицата Елизабета . Покрај

Јелена Ѓоковиќ објави селфи со британската принцеза

Јелена Ѓоковиќ објави селфи со британската принцеза

Јелена Ѓоковиќ на својот „инстаграм”-профил објави селфи од Веб-самитот што се одржува во Лисабон. Сопругата на Новак Ѓоковиќ направи селфи со британската принцеза Беатрис, ќерка на принцот Ендрју и војвотката Сара Фергусон. Јелена и Беатрис зборуваа на самитот со  други две русокоси, Белинда Голдсмит и Синтија Џонсон. „Одлична трибина и прекрасна

Јелена Ѓоковиќ објави селфи со британската принцеза

Јелена Ѓоковиќ објави селфи со британската принцеза

Јелена Ѓоковиќ на својот инстаграм-профил објави селфи од Веб-самитот што се одржува во Лисабон. Сопругата на Новак Ѓоковиќ направи селфи со британската принцеза Беатрис, ќерка на принцот Ендрју и војвотката Сара Фергусон. Јелена и Беатрис зборуваа на самитот со  други две русокоси, Белинда Голдсмит и Синтија Џонсон. „Одлична трибина и прекрасна можност

Јелена Ѓоковиќ објави селфи со британската принцеза

Јелена Ѓоковиќ објави селфи со британската принцеза

Јелена Ѓоковиќ на својот инстаграм-профил објави селфи од Веб-самитот што се одржува во Лисабон. Сопругата на Новак Ѓоковиќ направи селфи со британската принцеза Беатрис, ќерка на принцот Ендрју и војвотката Сара Фергусон. Јелена и Беатрис зборуваа на самитот со  други две русокоси, Белинда Голдсмит и Синтија Џонсон. „Одлична трибина и прекрасна можност

Сопругата на Новак Ѓоковиќ објави селфи со принцезата Беатрис, внука на кралицата Елизабета

Сопругата на Новак Ѓоковиќ објави селфи со принцезата Беатрис, внука на кралицата Елизабета

Јелена Ѓоковиќ сопругата на Новак Ѓоковиќ замина во Лисабон на самит. Од таму често објавува фотографии, а сега покажа во какво друштво е сопругата на тенисерот. Јелена на Инстаграм и Твитер објави фотогорафија на која е со принцезата Беатрис од Јорка, член на кралското семејство и внука на кралицата Елизабета. „Одлична трибина и одлична прилика да